Neler Yeni

Ekran kartı fiyatları düşecek :)

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
sezer adıgüzel
Amerikanın oyunları hep bunlar. Ben kartımı aldım gençler darısı alamayanların başına. Dolar 2 liraya mı düşecek? Düşmezse adam değildir.
Paramı verdim cihazı aldım. Daha keyfime bakarım sizede tavsiyem bütçenize göre ayağınızı uzatın. Fiyat düşecek fiyat yükselecek buna takılırsanız bilgisayar kuramadan saçınız ağarır. Size uygun geliyorsa fiyat düşünmeyin yapın.

bextrium

80+
ETH 2.0 gelirse ETH üretimi kolaylaşacak önüne gelen rahatça mining yapabilecek şöyle bir mantık var asla şaşmaz bu bir şey ne kadar çoğalırsa değeri de o kadar azalır. Bir şeyi değerli yapan ulaşılamaz olmasıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Osmanlı 600 yıl dünyayı yönetti sonuç ortada burada kimin haklı olduğunu zaman gösterecek
Öncelikle Eth 2.0'ın ne olduğunu öğrenmekle başla istersen. 2.0'a geçiş olursa ethereum mining'i bitecek kardeş. Hiç kimse Ethereum kazamayacak yani. Ancak mining yapılan yüzlerce coin varx insanlar onlara yönelecek. Herşeyi okuyorum kafamı oyuna gömmüyorum yazmışsın bir de 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,561
İsim
Burak Karadağ
Şifreleme algoritmasını gunc ekran kartları ile çok zor çözülecek bir güncelleme gelecek. Sistemin %99u hazır diyor geliştiriciler. BTC gibi olacak ama 50 kat daha beteri olacak. Muhtemelen önce RVN veya ERGO kazmayı dener miningciler. Sonra de piyasaya aklın almayacak kadar 2. el ekran kartı düşer. Haziran'da Zorluk bombası patlatılacak.

Eth yükselmiyor hocam. BTC yükseliyor. BTC tüm kriptoları domine eder en büyük havuza sahip olduğu için. BTC çıkarsa tüm kripto paralar çıkar. Düşerse hepsi düşer.
Yani diyorsun ki ETH 2.0 bizim için olumlu bir gelişme

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
O kadar dedim ama anlatamadım herkes indirim var diye uçuk fiyatlara balıklama atlıyor ama yakında bin pişman olacaklar ekran kartı fiyatları sağlam düşecek 😀 artık doların pek bir önemi yok eskisi gibi zaten ülkeler kendi paraları ile ticaret yapıyor ABD bunu her ne kadar engellemeye çalışsada buna mani olamayacak dolar sağlam düşecek yeni dünya düzeninde ABD ye yer yok.
Tam tersine yıl sonuna doğru fiyatlar tekrar yükselişe geçerse neler olur ? Bilemeyiz.. Dikkatli olmak gerekiyor.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Biladerim burası Türkiye lütfen başka ülkelerle karıştırma, dolar ile hiçbir alakası olmayan dışarıdan alınmayan, burada üretilen ürünler bile sanki dolar bazında dışarıdan satın alınmış gibi sunuluyor halka. Mesela rakı, bu bizim içeceğimiz ama sattığımız ülkeler de bile bizim satın aldığımız fiyattan çok daha ucuz. Yani dolar düşse her şey yolunda gitse hiç aksilik olmasa devlet yine uçuk fiyatlardan sunacak bize her şeyi, sebebi nedir biliyor musun? Çünkü insanlar artık pahalı yaşamaya alıştı, ciddiye alınacak bir tepki görmedi hiç devlet ve bu yüzden %500 kar koyup yoluna devam edecek....

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Yani diyorsun ki ETH 2.0 bizim için olumlu bir gelişme
Hocam sadece bizim için değil. Miningciler hariç herkes için çok iyi olacak. Şuanda eth ağı üzerinden transfer yaparsan 1 saat bazen ağ yoğun olursa 6 saate kadar transfer süresi oluyor. Bu 15 saniyeye düşecek. 20 dolar ile 200 dolar arasında değişen transfer ücreti de çok ucuzlayacak.

ETH 2.0 a geçiş 3 aşamalı olacak. 1. Aşama tamamlandı. 2. Aşama hala devam ediyor. PoSlar miningi devralıyor. Yeterince olduğunda bir sabah Zorluk bombası patlayacak ve kimse mining yapamayacak. 3. Aşama da tamamlanmış olacak.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Temmuzda asgari ücrete ikinci zam bekleniyor. O zaman ne olacak.?

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Dolar düşerse ekran kartı fiyatları düşer düşmezse düşmez bu kadar basit

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Çok uzun süremeyecek.

d66d.jpg

The Batman

80+ Silver
Arkadaşım 24 yaşında öğretmenim. 17 yaşımdan beri bilgisayar istiyorum ancak dün alabildim. Bence alabilen beklemeden alsın, bi kriz çıkar dolar fırlar üzülürsünüz.
Ah be yaş ayni bizdede is yok okul oku diyenler simdi okudunda noldu diyorlar

Amerikanın oyunları hep bunlar. Ben kartımı aldım gençler darısı alamayanların başına. Dolar 2 liraya mı düşecek? Düşmezse adam değildir.
Paramı verdim cihazı aldım. Daha keyfime bakarım sizede tavsiyem bütçenize göre ayağınızı uzatın. Fiyat düşecek fiyat yükselecek buna takılırsanız bilgisayar kuramadan saçınız ağarır. Size uygun geliyorsa fiyat düşünmeyin yapın.
Harbi bende dedim boyle isin 5k civari taksitle ekran aldik 2-3 ay oldu simdi 6800 falan

Top Bottom