Neler Yeni

Çözüldü✓ ekran kartı güç girişleri

merebeler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kağan Kılıçaslan
Ekran kartı aldım ve güç giriş pini toplam 14 tane.Hangi kabloyu takacağımı bilmiyorum herhangi birkaç pin kablosunu takarsam çalışır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
kabloların üzerinde ne ile alakalıysa isimleri yazıyor zaten PCI-E yazıyor diye biliyorum ekran kartı güç kablolarında

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
PCI-E kablosu genelde 2'ye ayrılır başta tek ilerleyen 8 pinlik bir kablo sonra iki tane oluyor yanına 6 pin daha ekleniyor öyle bir kabloya sahipseniz muhtemelen odur

merebeler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kağan Kılıçaslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PCI-E kablosu genelde 2'ye ayrılır başta tek ilerleyen 8 pinlik bir kablo sonra iki tane oluyor yanına 6 pin daha ekleniyor öyle bir kabloya sahipseniz muhtemelen odur
2 tane 8 pinlik var nasıl takıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Yağız Hakverdi
2 tane 8 pinliği ilk defa sizden duyuyorum hocam bence powersupplyınızın kılavuzunda yazan bilgilere göre hareket edin.
kablo takma işlemi ise her pinin ayrı şekilleri var önce onlara bakın birbirine denk getirip sadece kabloyu takın ekstra bir durum söz konusu değil.

merebeler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kağan Kılıçaslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 tane 8 pinliği ilk defa sizden duyuyorum hocam bence powersupplyınızın kılavuzunda yazan bilgilere göre hareket edin.
kablo takma işlemi ise her pinin ayrı şekilleri var önce onlara bakın birbirine denk getirip sadece kabloyu takın ekstra bir durum söz konusu değil.
valla kılavuz falan yanımda değil attım ben onları
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 pinlikler 6+2 olabiliomuş şimdi hallettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom