Neler Yeni

Yardım Ekran kartı ızgaralarinda lekeler var!!

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
usta soğutucuda olduğu için sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum takma ama ciddi sıcaklık problemleri yaşıyosan kart ve kasa temizse ekran kartının iç devrelerine dokundurmadan kireç sökücü + diş fırçası ile temizlersin ama dedğim gibi umursama sıcaklıklar normalse

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
usta soğutucuda olduğu için sıkıntı çıkartacağını düşünmüyorum takma ama ciddi sıcaklık problemleri yaşıyosan kart ve kasa temizse ekran kartının iç devrelerine dokundurmadan kireç sökücü + diş fırçası ile temizlersin ama dedğim gibi umursama sıcaklıklar normalse
Ben ızgarayı söküp kireç sökücü ile yıkayın mı herhangi bir zarar olmayacaksa yapayım ızgaraya ekran kartından ayiracam onu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kireç sökücü ızgaralarin içine etti kardeş çok teşekkür ederim kapkara oldu bloklar ve ızgaralar yani ben aklıma tüküreyim gittim size uydum

Son düzenleme:

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Diş macunu ile 1 saat uğraştım zor bela eski rengine getirdim. Kireç çözücü çok kötü bir şey kardeş. Kapkara etti izgaralari

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,285
Üyeler
153,692
Son üye
kezzy
Top Bottom