Neler Yeni

Ekran kartı macun değiştim görüntü alamıyorum

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Yunus Şahin

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
bro ben de geçenler de kartın macununu değiştirdim ondan sonra görüntü gelmemeye başladı 2. defa değiştirdim bu sefer böyle oldu tuştan kapatıp açıyorum görüntü gelene kadar başta çok geç geliyordu şimdi 2 3. denemede geliyor bazen tekte geliyor
Uzay montaj bile denedim sonuçyok

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Toprak
Usta bence ekran kartı ile alakalı bir problem olsa fanlar sürekli %100 çalışmazdi. Çok tecrübeli olmadığım için kesin yorum yapamıyorum fakat ekran kartı ile ilgili bir problem olsa fanların maksda çalışacağını sanmıyorum. Belki anakartsal bir problemdir.

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
Usta bence ekran kartı ile alakalı bir problem olsa fanlar sürekli %100 çalışmazdi. Çok tecrübeli olmadığım için kesin yorum yapamıyorum fakat ekran kartı ile ilgili bir problem olsa fanların maksda çalışacağını sanmıyorum. Belki anakartsal bir problemdir.
İmkan varsa başka bir sistemde ekran kartını test edebilir. Sorunun sistemde mi kartta mı olduğunu garanti etmek için

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807

Ahmet3718

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Zeki KÖLE
Güç kablosu yerinde normalde ışık yanıyormuydu. Ya kablo tam oturmamış olabilir yada güç almıyor olabilir
Kablo takılı değilken de anakarttan sınırlı bir seviye güç alıp çalışması lazım diye biliyorum.

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Kablo takılı değilken de anakarttan sınırlı bir seviye güç alıp çalışması lazım diye biliyorum.
Bazı ekran kartları çift güç kablosu olanlar tek kablo ile bile görüntü veriyor ama bazıları en ufak güç eksikliğinde bile görüntü vermiyor. Anakarttan fanları döndürecek kadar güç alır anca heralde

GTX1050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Celal Kaçar
Arkadaşlar asus tuf 1660 süper ekran kartı macun değiştirdim pc ye taktım ama pc açılmıyor ganlar 100% de çalışıyor klavye mouse ışığı yanmıyorda görüntüde gelmiyor ramleri sötüm temizledim yine yok ekran kartını çıkardımtaktım yine yok bios pilini çıkardım bekledim denedim birdaha yine yok ekran kartımı bozuldu 😳🥲
Hocam ekran karti yerine işlemcinin goruntu yerine takip dener misiniz eğer orda goruntu gelirse ekran kartındaki sıkıntıyı daha rahat buluruz

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Hocam ekran karti yerine işlemcinin goruntu yerine takip dener misiniz eğer orda goruntu gelirse ekran kartındaki sıkıntıyı daha rahat buluruz
İşlemcisi ryzense g takısı olmayan işlemcilerden görüntü alamaz

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
burak armağan
Arkadaşlar asus tuf 1660 süper ekran kartı macun değiştirdim pc ye taktım ama pc açılmıyor ganlar 100% de çalışıyor klavye mouse ışığı yanmıyorda görüntüde gelmiyor ramleri sötüm temizledim yine yok ekran kartını çıkardımtaktım yine yok bios pilini çıkardım bekledim denedim birdaha yine yok ekran kartımı bozuldu 😳🥲
hocam monitör kablonuzu ekran kartına taktınız dimi

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
İşlemcisi ryzense g takısı olmayan işlemcilerden görüntü alamaz
ztn işlemcim 5600g ondan sorun yok da sorun çözüldü ekra kartını onlarca kez tak çıkar yaptım anakartı full söktüm birdaha taktım fln derken açıldı muhmetelen kasada birtane fan dönmüyor ondan yapmış olabilir ama uzun saat ler uğraştım konuyu yayınladıktan 2-3 saat sorun kalmadı artık rdr ultra oynaya biliyorum :D

Top Bottom