Neler Yeni

Ekran kartı performans düşüşü.

Lazlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Göktuğ Uluğ
10300h daha iyi
Sizce ne yapmalıyım birkaç arkadaşım değişim yapma diyor birkaç tanesi yap gitsin diyor kafam allak bullak oldu ve açıkçası artık midem bulanmaya başladı günün stresinden kurtulmak için oyun oynarız dedim daha çok streslendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellik bakımından iyi fakat malzeme kalitesi hakkında bir şey demeyeceğim ortalama iyi de olabilir kötü de.
Evet hocam yukarıda da belirttiğim gibi sizce ne yapmalıyım?

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sizce ne yapmalıyım birkaç arkadaşım değişim yapma diyor birkaç tanesi yap gitsin diyor kafam allak bullak oldu ve açıkçası artık midem bulanmaya başladı günün stresinden kurtulmak için oyun oynarız dedim daha çok streslendim

Excalibur ısınıyor diyorlar
Her markanın olduğu gibi
Alınır diyende var alınmaz diyen de
Ama genellikle
%70 Alınmaz %30 Alınır

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı

Bence değiştirmeyin şu acer laptopunuzu bi yapsınlar hala sorun devam ediyorsa daha çok seçenek isteyin yani sadece excalibur mu var? msi gibi markalar var mı?(fanboyluk değil malzeme kalitesi genellikle msi iyi ancak özellikleri biraz düşük kalabiliyor 5 10 fps için malzeme kalitesinden ödün vermek istemezdim buna soğutma gibi etmenlerde dahil)

Lazlo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Göktuğ Uluğ
Bence değiştirmeyin şu acer laptopunuzu bi yapsınlar hala sorun devam ediyorsa daha çok seçenek isteyin yani sadece excalibur mu var? msi gibi markalar var mı?(fanboyluk değil malzeme kalitesi genellikle msi iyi ancak özellikleri biraz düşük kalabiliyor 5 10 fps için malzeme kalitesinden ödün vermek istemezdim buna soğutma gibi etmenlerde dahil)
Excalibur ısınıyor diyorlar
Her markanın olduğu gibi
Alınır diyende var alınmaz diyen de
Ama genellikle
%70 Alınmaz %30 Alınır
O zaman 21 iş günü bekliyim belki de hallederler de yüzümüz güler çok teşekkür ederim cevaplarınız için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,689
Üyeler
152,942
Son üye
Sproyt12
Top Bottom