Neler Yeni

Ekran Kartı Satın Alıcam (Tavsiye)

SinanEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Sinan Emre Temiz
Merhaba arkadaşlar şuan bilgisayarımda rx5600 xt xfx markasının 3 fanlı olan ekran kartı var ve yükseltmek istiyorum 2 tane seçenek arasında kaldım rtx 4060 veya rx7600 incelemelere baktıgım zaman yaklaşık olarak bir birlerine yakınlar fakat arada 3k-4k fiyat farkı mevcut ve bu fiyat seviyelerinde cidden önemli bir fark tabi nvidia'nın yazılımı amd ye bin basar bence fakat sizce bu fiyat farkına değermi veya 10k-13k seviyesinde sizin önerebileceginiz alternatif başka ekran kartları mevcutmudur 2. olarak ise sizce 2.el ekran kartı işlem görmemiş ve mining yapılmamış olsa bile alınır mı? kendim zaten bilgi işlemciyim yapılıp yapılmadıgını sorunlu oldugunu anlarım. Kısacası sizin fikirlerinizi merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim.İyi günler.

Bünyamina

80+ Gold

SinanEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Sinan Emre Temiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim dostum bide 2. el hakkında fikrin nedir acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
EmreERDEMİR
Merhaba arkadaşlar şuan bilgisayarımda rx5600 xt xfx markasının 3 fanlı olan ekran kartı var ve yükseltmek istiyorum 2 tane seçenek arasında kaldım rtx 4060 veya rx7600 incelemelere baktıgım zaman yaklaşık olarak bir birlerine yakınlar fakat arada 3k-4k fiyat farkı mevcut ve bu fiyat seviyelerinde cidden önemli bir fark tabi nvidia'nın yazılımı amd ye bin basar bence fakat sizce bu fiyat farkına değermi veya 10k-13k seviyesinde sizin önerebileceginiz alternatif başka ekran kartları mevcutmudur 2. olarak ise sizce 2.el ekran kartı işlem görmemiş ve mining yapılmamış olsa bile alınır mı? kendim zaten bilgi işlemciyim yapılıp yapılmadıgını sorunlu oldugunu anlarım. Kısacası sizin fikirlerinizi merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim.İyi günler.
Nvidia yazılım daha çok iyi biliyorsun artık 14yy 2024 de donanımın bir önemi kalmadı 4060 almak iyi olur 2.el de işlem görmüşse anlarım sıkıntı olmaz diyorsan ikinci elde yönelebilirsin ama olurya insanlık hali gözünden kaçar adam iade almaz sıkıntı yaşarsın dikkatli ol

SinanEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Sinan Emre Temiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim dostum fikrini belirttigin için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri