Neler Yeni

EKRAN KARTI SİYAH PİKSEL HATALARI

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
İsmail Enes
Dostlarım selam herkese iyi akşamlar aşağıda eklentiye eklediğim videoyu izlerseniz sıkıntımı net olarak açıklamış olurum. AMD RADEON ekran kartı driverimi önerilen en son sürüme güncellediğimde PUBG MOBİLE siyah piksel hatalarıyla karşılaşıyorum fakat diğer hiç bir uygulama ya da oyunda ekran kartı yazılımıyla sorun yaşamıyorum. Ekran kartı driverımı 2023 yılının mayıs driverını kurduğumda PUBG mobile piksel sorunu gidiyor ama bu seferde diğer oyunlarda fps sıkıntıları yaşıyorum çözümü var mıdır yardımlarınızı bekliyorum hayırlı günler.

Ekler

• 9EF89A89-6F6A-4EE3-9E73-10D4E6AED684.png
    9EF89A89-6F6A-4EE3-9E73-10D4E6AED684.png
    2.7 MB · Hit: 30

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Mert Camran
Dostlarım selam herkese iyi akşamlar aşağıda eklentiye eklediğim videoyu izlerseniz sıkıntımı net olarak açıklamış olurum. AMD RADEON ekran kartı driverimi önerilen en son sürüme güncellediğimde PUBG MOBİLE siyah piksel hatalarıyla karşılaşıyorum fakat diğer hiç bir uygulama ya da oyunda ekran kartı yazılımıyla sorun yaşamıyorum. Ekran kartı driverımı 2023 yılının mayıs driverını kurduğumda PUBG mobile piksel sorunu gidiyor ama bu seferde diğer oyunlarda fps sıkıntıları yaşıyorum çözümü var mıdır yardımlarınızı bekliyorum hayırlı günler.
Doğum günün kutlu olsun :peepokalp:

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Berat fatih
sorun ekran kartında içerrden muhtemelen darbe falan almış olabilir

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Mert Camran

ruaF1912

80+ Bronze
Başka bir emülatör ile deneme şansınız var mı hocam ? Belki emülatörün ayarlarından dolayı böyle bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz, baska oyunlardada olsa ekran kartının vramlerinden derdim ama sadece pubg mobile üzerinde olması. Bilemiyorum denemekte fayda var.

Top Bottom