Neler Yeni

Ekran kartı sürücüsü çöktü (VALORANT)

eneskesan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Kesan
Arkadaşlar merhaba, daha bugün almış olduğum Excalibur G870 model laptop'uma VALORANT'ı indirdim antrenman modunda daha 5 dakika geçmeden ekran kartı sürücüsü çöktü hatasıyla karşılaştım ve bu her girdiğimde oluyor. Güncel ekran kartı driverini indirmeme rağmen olmadı.Burada da bir soru sormak istiyorum.Önceki yüklü olan driveri silip yeni driveri kurmam gerekirdi? Ben direk driveri NVIDIA'nın sitesinden inidirip kurmuştum.
(Laptopta RTX 4050 var)

Ekler

• indir (1).png
    indir (1).png
    5.1 KB · Hit: 93

Sameezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Semih Aydın
Arkadaşlar merhaba, daha bugün almış olduğum Excalibur G870 model laptop'uma VALORANT'ı indirdim antrenman modunda daha 5 dakika geçmeden ekran kartı sürücüsü çöktü hatasıyla karşılaştım ve bu her girdiğimde oluyor. Güncel ekran kartı driverini indirmeme rağmen olmadı.Burada da bir soru sormak istiyorum.Önceki yüklü olan driveri silip yeni driveri kurmam gerekirdi? Ben direk driveri NVIDIA'nın sitesinden inidirip kurmuştum.
(Laptopta RTX 4050 var)
Bunu denermisin bi?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,488
İsim
uwu
W11 güncellemeleri kapat ddu ile driveri kaldır

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,488
İsim
uwu
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaptım ama olmadı reis
Bnde AMD de olmuştu yine w11 sürücü cokmedide oyun esnasında açmaya çalıştığında başka panel açılmıştı

Sameezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Semih Aydın
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaptım ama olmadı reis
bunu indirin öncelikle : https://www.nvidia.com.tr/download/driverResults.aspx/205532/tr
şöyle yapın temiz kurmak için hizmetlerden önce windows update kapatın ddu ile güvenli modda ekran kartı sürücüsünü temizleyin bunu yapmadan önce ekran kartınızın en güncel driverini indirin (yukarıda attım) bilgisayarı yeniden başlattığınızda windows update yeniden açılacak onu hizmetlerden tekrar devre dışı bırakın çünki otomatik ekran kartı driveri indiriyor bizim amacımız güncel olanı kurmak sonra ccleaner ile kayıt defteri temizliği yapın ekran kartı driverinizi kurun yeniden hizmetlerden windows updateyi açmayı unutmayın oyuna girin deneyin

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
Benim PC de win 10 vardı otomatik güncellenir 11 oldu bendece aynı sorun oldu win 10 a geçtim tekrardan düzeldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,370
Üyeler
141,704
Son üye
M4gneto
Top Bottom