Neler Yeni

MSI 3070 SUPRIM X arızası

poyros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz Tosun
elimde msi 3070 suprim x var ancak bilgisayarı açtıktan 15-20 dakika sonra kendiliğinden kapanıyor, oyuna girmeyi denediğimde ekranda siyah benekler oluşuyor ve ardından yine kapanıyor. bi tamirciye götürdük vramlerinden birisinin yandığını ve parçasının olmadığını söyledi. ne yapmalıyım?

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Volkan
elimde msi 3070 suprim x var ancak bilgisayarı açtıktan 15-20 dakika sonra kendiliğinden kapanıyor, oyuna girmeyi denediğimde ekranda siyah benekler oluşuyor ve ardından yine kapanıyor. bi tamirciye götürdük vramlerinden birisinin yandığını ve parçasının olmadığını söyledi. ne yapmalıyım?
ilginç yanma falan olsa hiç açılmazdı diye düşünüyorum sallamış gibi geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ısınma gibi bir sorunu var mı hocam bir furmarka sokmayı dener misiniz

poyros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Poyraz Tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ekran kartı stabil çalışmadığı için kutusuna kaldırdım, ısınma sorunu olabilir bilgi sahibi değilim

Volkan:/

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Volkan
hocam ekran kartı stabil çalışmadığı için kutusuna kaldırdım, ısınma sorunu olabilir bilgi sahibi değilim
chipset arızası da olabilir gibi sonradan girince benek benek oluyorsa İstanbul'da Ensa bilgisayar var onlarla görüşün baya ilgilenmişlerdi benle yada hiç kurcalatmadıysan içi açılmadıysa satın geçin o şekilde daha rahat alıcı bulursunuz tamir görüp tekrar bozulan kartı satmak çok zor oluyor

Top Bottom