Neler Yeni

Ekran Kartı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ghosTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Eren Özkara
RX serisi kartlar alınabilir ama güvenilir yerlerden almaya dikkat edin genellikle rx serisi mining kartlar var piyasada temizini bulmak zor eğer biraz daha bütçeyi arttırabilirseniz GTX1060 3 gb veya GTX 960 ve dengi kartlar alınabilir bütçeniz 600 TL ile sınırlıysa rx 570 kadar performanslı olmasada gtx 1050ti öneririm ama güvenilir yerden temiz bir rx570 bulursanız alın direkt kaçırmayın aksi halde böyle yapabilirsiniz bu arada işlemcinide dikkat et dar boğaz yaşayabilirsin eğer işlemcin eski bir işlemci ise
İşlemcim intel q9300 biraz eski bi işlemci sence darboğaz olur mu veya darboğaz olup olmuyacağını nasıl anlarım. ve dediğine katılıyorum çoğu rx serisi mining işlemi için kullanılıyor öyle olanları direk eliyorum zaten. bide genellikle elektronikçilerden veya yüzyüze görüşebileceğim kişilere bakmaya çalışıyorum. Önerin için teşekkür ederim. Bide önerdiğin bi termal macun var mı fiyatı fazla abartmadan olursa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet KOÇ
İşlemcim intel q9300 biraz eski bi işlemci sence darboğaz olur mu veya darboğaz olup olmuyacağını nasıl anlarım. ve dediğine katılıyorum çoğu rx serisi mining işlemi için kullanılıyor öyle olanları direk eliyorum zaten. bide genellikle elektronikçilerden veya yüzyüze görüşebileceğim kişilere bakmaya çalışıyorum. Önerin için teşekkür ederim. Bide önerdiğin bi termal macun var mı fiyatı fazla abartmadan olursa sevinirim.

işlemcin için en iyi kart gtx 1050 ve 1050 ti bence darboğaz belki yapabilir emin değilim ama bence amd r7 265 veya gtx 950 filan al 1050 de olabilir geriye paran kalırsa senin işlemcini ikinci el sat 4 çekirdekli iyi bir işlemci al daha iyi olur çünkü güçlü bir ekran kartı taktığın zaman işlemcin darboğaz yapar ekran kartını tam kullanamazsın termal macun olarak cooler master marka bir macun işini fazlasıyla görür

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom