Neler Yeni

Yardım ! Ekran kartım arızalı mı !

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Arkadaşlar bu problem ekran kartindanmi kaynakli yoksa oyundanmi kaynakli cs 2 dışında hicbir oyunda veya furmark olsun userbenchmark olsun hicbirinde olmuyor sadece cs 2 de oluyor merdivendeki o seyler varya milisaniyelik olarak herhangi biyerde boyle gözüküp gidiyoz videodan yakaladım zaten zorla bu ss leride ekrna kartım rx6900xt acaba herhangi bi ayar vs mi bunu yapıyor yoksa ekran kartı arızalımı sıcaklık değerlerim max 72 derece ekran kartinda bu arada islemcimde 7500f
Screenshot_20240909-202415.jpg
Screenshot_20240909-202457.jpg

yakupk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yakup Furkan Kuru
Sadece oyuna girince mi böyle oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Burhan Bey
Glich gibi duruyor, oyunlarda bu tarz sorunlar oluşabilir, ekran kartı ile alakalı bir şey olduğunu sanmıyorum.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Glich gibi duruyor, oyunlarda bu tarz sorunlar oluşabilir, ekran kartı ile alakalı bir şey olduğunu sanmıyorum.
hocam ne ile alakalıdır ve nasıl çözebiliriz bilginiz yada bildiğiniz varmı bir makale varmı şimdiden teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arkadaşta aynı sorunu yaşamış ama çözüm yazmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Burhan Bey
Oyunun dosya doğrulaması yapılabilir, olmadı kaldırıp tekrar kurun. Kesin bir çözümü var mıdır bilmiyorum ama sürücülerinizi güncel tutmaya çalışın. Oyunu hangi çözünürlükte ve grafik ayarlarında kullanıyorsunuz? V-Sync veya FreeSync açmayı deneyebilirsiniz.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Oyunun dosya doğrulaması yapılabilir, olmadı kaldırıp tekrar kurun. Kesin bir çözümü var mıdır bilmiyorum ama sürücülerinizi güncel tutmaya çalışın. Oyunu hangi çözünürlükte ve grafik ayarlarında kullanıyorsunuz? V-Sync veya FreeSync açmayı deneyebilirsiniz.
knk freesync açık sistemi daha yeni kurdum kart ikinci el driverlar yeni kurdum cs 2 doğrulama yaptım herhangi bi dosya yüklemedi 4-3 1600e 1200 mü ne öyle kullanıyor karışık ayarlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Süleyman Aydın
Oyundan kaynaklı gibi gözüküyor. Kaplama hatası bana göre.

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Oyundan kaynaklı gibi gözüküyor. Kaplama hatası bana göre.
inşallah öyledir hocam şuan bi bilgisaayrı kapadım açtım dosyaları doğruladım herhangi bir dosya eksik demedi ama oyuna girdim bi sıkıntı yok şuan bu kesinlikle ekran kartından kaynaklı olmadığının göstergesimidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Süleyman Aydın
inşallah öyledir hocam şuan bi bilgisaayrı kapadım açtım dosyaları doğruladım herhangi bir dosya eksik demedi ama oyuna girdim bi sıkıntı yok şuan bu kesinlikle ekran kartından kaynaklı olmadığının göstergesimidir
Dosyaların eksik olması sorun olmadığını gösterir. Fakat o kaplama hatası belki de sadece kameranın o noktada sizin gördüğünüz açıdan bakınca oluşan bir hata olabilir. Diğer türlü başka oyunda da olurdu. Bir de ekran kartı bu tarz hata vermez, genelde oyundan atar.

Sorun yok bence :)

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Dosyaların eksik olması sorun olmadığını gösterir. Fakat o kaplama hatası belki de sadece kameranın o noktada sizin gördüğünüz açıdan bakınca oluşan bir hata olabilir. Diğer türlü başka oyunda da olurdu. Bir de ekran kartı bu tarz hata vermez, genelde oyundan atar.

Sorun yok bence :)
umarım öyledir cevaplarınız için teşekkürler

Top Bottom