Neler Yeni

Yardım EKRAN KARTIM PCYE UYMUYOR

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Harmancı
Bütçe
30000
ARKADAŞLAR MERHABA BU SİSTEMİ YENİ ALDIM MONTAJ EDİLMİŞ ŞEKİLDE TESLİM ALMAK İSTEDİM O ŞEKİLDE SİPARİŞ VERDİM LAKİN EKRAN KARTI TAKILMADAN GELMİŞ BENDE BİLGİSAYARCIMA GİDİP EKRAN KARTINI TAKMASINI İSTEDİM VE BANA ŞÖYLE BİR YANIT YAZMIŞ :
Pisiay express yuvasına takıldığında ekran kartı

Uzunluk olarak yeterli fakat genişlik olarak biraz taştığı için burdaki ön panelin pinleri olan açma kapama reset ledlerin olduğu pine kartın alt kısmı dayanıyor pinin pisiay express yuvasına tam olarak kart oturmuyor

Bu nedenle bu ekran kartı bu sistemde montaj yapılamıyor
Ekran kartını değiştirmem mi gerekiyor ?
Sistem linki: https://bit.ly/RX7700XT12GB

Armi3067

80+ Bronze
ARKADAŞLAR MERHABA BU SİSTEMİ YENİ ALDIM MONTAJ EDİLMİŞ ŞEKİLDE TESLİM ALMAK İSTEDİM O ŞEKİLDE SİPARİŞ VERDİM LAKİN EKRAN KARTI TAKILMADAN GELMİŞ BENDE BİLGİSAYARCIMA GİDİP EKRAN KARTINI TAKMASINI İSTEDİM VE BANA ŞÖYLE BİR YANIT YAZMIŞ :
Pisiay express yuvasına takıldığında ekran kartı

Uzunluk olarak yeterli fakat genişlik olarak biraz taştığı için burdaki ön panelin pinleri olan açma kapama reset ledlerin olduğu pine kartın alt kısmı dayanıyor pinin pisiay express yuvasına tam olarak kart oturmuyor

Bu nedenle bu ekran kartı bu sistemde montaj yapılamıyor
Ekran kartını değiştirmem mi gerekiyor ?
Sistem linki: https://bit.ly/RX7700XT12GB
Hocam sonuç olarak bu sistem bu şekilde satılıyor ve toplandıktan sonra gerekli kontrolleri bilgisayar açılıp yapılıyor adamlar taktıda sizin bilgisayarcınız nasıl takamamış onu anlamadım birde böyle bir sorunu ilk defa duyuyorum mini ıtx anakarta, 5 slot genişliğinde kart takmıyorsunuz sonuçta bence siz görsellerini paylaşın o şekilde yardımcı olalım size. Bu arada sizden kaynaklı değil bilgisayarcınız yazmış ama PİSİAY değil PCI-e deniyor bilginiz olsun.

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Harmancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sonuç olarak bu sistem bu şekilde satılıyor ve toplandıktan sonra gerekli kontrolleri bilgisayar açılıp yapılıyor adamlar taktıda sizin bilgisayarcınız nasıl takamamış onu anlamadım birde böyle bir sorunu ilk defa duyuyorum mini ıtx anakarta, 5 slot genişliğinde kart takmıyorsunuz sonuçta bence siz görsellerini paylaşın o şekilde yardımcı olalım size. Bu arada sizden kaynaklı değil bilgisayarcınız yazmış ama PİSİAY değil PCI-e deniyor bilginiz olsun.
Hocam pisiay diye ben yazdım video kaydı göndermiş herif daha doğrusu videoyuda burdan gönderemiyorum youtubedan paylaşıp linkini atayım hemen
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam video bu bende pek anlamıyorum bilgisayardan arada derede kaldım ekran kartınımı değiştireyim iademi yapayım adammı bilmiyor bilmiyorum yani

Armi3067

80+ Bronze
Hocam o pinleri çıkarın ekran kartını takın, sonra görsellerini atabilir misiniz?

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Harmancı
Hocam o pinleri çıkarın ekran kartını takın, sonra görsellerini atabilir misiniz?
Vallahi şuanda bilgisayarın yanında değilim ama kendim de anlamıyorum yapabileceğim birşeymi bilmiyorum yani

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Sistemi aldığınız yerle irtibat kurun ?

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Harmancı
Sistemi aldığınız yerle irtibat kurun ?
Kuracağımda bugün kuramadım biraz geç geldi kargodan 6 da kapanıyor aldığım yer yarın irtibat kuracağımda gene de burdanda sormak istedim

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Hocam pisiay diye ben yazdım video kaydı göndermiş herif daha doğrusu videoyuda burdan gönderemiyorum youtubedan paylaşıp linkini atayım hemen

hocam video bu bende pek anlamıyorum bilgisayardan arada derede kaldım ekran kartınımı değiştireyim iademi yapayım adammı bilmiyor bilmiyorum yani
Bende de sıkıştırıyor ama oturmama diye bir şey olmaz.

ThE LoSt

80+ Gold

Bu eleman becerememiş

Top Bottom