Neler Yeni

Ekran kartım yamuk mu? Duruyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Safa Tandoğan
Arkadaşlar bilgisayarın tozunu alırken ekran kartı yamuk duruyor gibime geldi sizce öylemi arkadan 1 vida ile sabitledim ekran kartı tutucular gibi aparat almama gerek varmı?

Ekler

• IMG_20230622_094548.jpg
    IMG_20230622_094548.jpg
    3.4 MB · Hit: 140

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Arkadaşlar bilgisayarın tozunu alırken ekran kartı yamuk duruyor gibime geldi sizce öylemi arkadan 1 vida ile sabitledim ekran kartı tutucular gibi aparat almama gerek varmı?
Düz gibi ama altına destek koy için rahat etmicekse.

Bana da yamuk gibi göründü aparat alabilirsin bence.

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Zultan
Hocam ekran kartı hâlâ öyle duruyor tahta kalemin ucunu kessem öyle dik tuttursam olurmu?
Hali hazırda satılan ekran kartı destek aparatları mevcut, ha bütçe ayırmadıysan şu Link te bir konu mevcut çok ilginç malzemeler kullananlar var. Ben civata ve somun kullanıyorum şahsen ama ilaç kutusu bile kullanan var. Kalem de olacaktır diye düşünüyorum. Bu arada ekran kartın yamuk duruyor, iyi kötü bir destek gerekir diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Safa Tandoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hali hazırda satılan ekran kartı destek aparatları mevcut, ha bütçe ayırmadıysan şu Link te bir konu mevcut çok ilginç malzemeler kullananlar var. Ben civata ve somun kullanıyorum şahsen ama ilaç kutusu bile kullanan var. Kalem de olacaktır diye düşünüyorum. Bu arada ekran kartın yamuk duruyor, iyi kötü bir destek gerekir diye düşünüyorum.
Yok hocam pahalıma geldi destek aparatı 😞

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Zultan
Yok hocam pahalıma geldi destek aparatı 😞
Size önerim, o zaman kendi düşünceniz ile bir şeyler yapın. Artık kalem olur, civata veya kutu olur karar sizin, sadece kullanacağınız malzemenin ekran kartının fanlarına gelmemesine dikkat edin. Zira kartın o şekilde yamuk durmasını tavsiye etmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Safa Tandoğan
Size önerim, o zaman kendi düşünceniz ile bir şeyler yapın. Artık kalem olur, civata veya kutu olur karar sizin, sadece kullanacağınız malzemenin ekran kartının fanlarına gelmemesine dikkat edin. Zira kartın o şekilde yamuk durmasını tavsiye etmem.
Hocam yaptım kalemle şimdi nasıl ? Kalemi falçata ile kestim.

Ekler

• IMG_20230707_104244.jpg
    IMG_20230707_104244.jpg
    3.2 MB · Hit: 35

Zultan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Zultan
Hocam yaptım kalemle şimdi nasıl ? Kalemi falçata ile kestim.
Fanlara değmiyor ise, başarılı olmuş. Hatta bir öneride bulunayım, kalemin üzerini renkli bantla kaplar veya renkli boya ile boyarsanız daha şık bir görünüme sahip olursunuz.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,356
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Anakart yamuk gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR