Neler Yeni

Ekran kartım yandı

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
bakalım nolcak babama söylemedim daha bizimkine 450 ye almıştı 2 ci el zor durumda PC nin yarısını ben topladım ekran kartını babam aldı tek
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kart ne alsam kararsızım @Yasin Çelik @Intel pentium
Sen şuan hangi kartı almaktan çok bunu nasıl tamir ettirebileceğini düşün. Alınacak kart bulmak kolay da parasını bulmak zor.

isimsizüye

80+ Gold
Sen şuan hangi kartı almaktan çok bunu nasıl tamir ettirebileceğini düşün. Alınacak kart bulmak kolay da parasını bulmak zor.
para biriktirmiştim 2.000 küsür tamiri düşünüyorum bakalım nolcak bi tanıdık var bi bakalım neyde sorun çözcek gönderdim kartı GTX 750 Ti var şuanlık zaten yeni ekran kart işlemci ve şeylere geçicem

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
para biriktirmiştim 2.000 küsür tamiri düşünüyorum bakalım nolcak bi tanıdık var bi bakalım neyde sorun çözcek gönderdim kartı GTX 750 Ti var şuanlık
Keşke göndermeseydin. İçini açacak falan garanti hiç kabul etmez. Tüketici haklarına yazacağın 3-5 satırlık bir dilekçeyle garantiyi devreye sokabilirdin. Hakem heyetinde artık süreçler eskisi gibi uzun ve zahmetli olmuyor.

isimsizüye

80+ Gold
Keşke göndermeseydin. İçini açacak falan garanti hiç kabul etmez. Tüketici haklarına yazacağın 3-5 satırlık bir dilekçeyle garantiyi devreye sokabilirdin. Hakem heyetinde artık süreçler eskisi gibi uzun ve zahmetli olmuyor.
Yok yok göndermedim duruyor yayla arkadaş işi çıktı boşa uğraşamam dedi veri geri oynamadı içiyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Yasin Çelik yazdım şuan kaç ay sürer bu ?

Son düzenleme:
Top Bottom