Neler Yeni

ekran kartımda mining varmıdır

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
efe can
pes 24 te ekran kartı 65 derece işlemci 60 65 derece asseto corsada pure config indirdim virus totalde temiz malwarebytes indiriyom ve egzoz fanının ustunde az bişey sıcaklık var pc yi 1 saat önce açtım yandaki tamper cam tam takık değil biraz açık ondan olurmu

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Mining olunca anlarsın zaten arka planda ismini bilmediğin bir program çalışır veya boştayken ağ kullanan bir program illa ki gözükür.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
efe can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şey arkada mouso core worker process var
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunlar açık

b

mosuo kapandı

Ekler

• arka 1.PNG
    arka 1.PNG
    29.3 KB · Hit: 40
  • ekran 2.PNG
    ekran 2.PNG
    30.9 KB · Hit: 44
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    27.4 KB · Hit: 41

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
pes 24 te ekran kartı 65 derece işlemci 60 65 derece asseto corsada pure config indirdim virus totalde temiz malwarebytes indiriyom ve egzoz fanının ustunde az bişey sıcaklık var pc yi 1 saat önce açtım yandaki tamper cam tam takık değil biraz açık ondan olurmu
ekran kartının mining olup olmadığını anlaman mümkün değil. satıcıdan bunu en net öğrenebilirsin veya aldığın ekran kartının alım tarihi veya aldığın ikinci el satıcının kaç tane kart sattığına falan bakarak ipucu yakalarsın. ısıyla mısıyla programla mining çıkma ekran kartı anlaşılamaz. örn 3 yıllık kart almışsındır termal macunla termal padleri aşırı eskimiştir ısınır ama mining değildir, mining kart alırsın termal macunu padleri değiştirmiştir hiç ısınmaz. mining kartı anca servisler yada elektronikten anlayanlar %90 tespit edebilir ama %10 yanılma payı vardır. yani kartın içinin açılıp bileşenlerin incelenmesi gerekir.

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
efe can
pc sıfır ben assetoda pure config indirdim ondan olmasın

suan minig virusu varmı yani

Livaković

80+ Silver
0 aldıysan mümkün değil ikinci el aldıysan olma ihitimali var neden olmasın :)

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
efe can
ekran kartının mining olup olmadığını anlaman mümkün değil. satıcıdan bunu en net öğrenebilirsin veya aldığın ekran kartının alım tarihi veya aldığın ikinci el satıcının kaç tane kart sattığına falan bakarak ipucu yakalarsın. ısıyla mısıyla programla mining çıkma ekran kartı anlaşılamaz. örn 3 yıllık kart almışsındır termal macunla termal padleri aşırı eskimiştir ısınır ama mining değildir, mining kart alırsın termal macunu padleri değiştirmiştir hiç ısınmaz. mining kartı anca servisler yada elektronikten anlayanlar %90 tespit edebilir ama %10 yanılma payı vardır. yani kartın içinin açılıp bileşenlerin incelenmesi gerekir.
ben assetoda config kurdum 3 dosya vardı 2 sini virus totalde tarattım temiz 1 iri 1.2gb onu taramadım

0 aldıysan mümkün değil ikinci el aldıysan olma ihitimali var neden olmasın :)
yok virusten ben az once grafik modu kurdumda

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
ben assetoda config kurdum 3 dosya vardı 2 sini virus totalde tarattım temiz 1 iri 1.2gb onu taramadım

yok virusten ben az once grafik modu kurdumda
başlığı ve açıklama kısmı direk mining kart mı şeklinde olunca ona mining kart mı kullanıyorum/aldım anladım. senin anlattığın biglisayarıma virus bulaştı mıymış. farklı konularmış bahsettiğimiz.

Top Bottom