Neler Yeni

Ekran kartımın fanları sürekli dönüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cevdet Can
Yeni sistemimde ekran kartının boşta %0 kullanım ve 32derecede fanlarının sürekli döndüğünü gördüm. Bu durum normal midir? Eski konularda fanların yıpranması vs bir şeyler gördüm. Konu hakkında bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olabilirse çok sevinirim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ekran kartı nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cevdet Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cevdet Can
Hangi modeli ? Detaylıca yazarsanız zero RPM özelliği varmı diye bakıcam.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Normal bir durum fanların dönmesi sanırım, zero RPM özelliği veya selefi bir şeyden bahsedilmemiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cevdet Can
Normal bir durum fanların dönmesi sanırım, zero RPM özelliği veya selefi bir şeyden bahsedilmemiş.
Ekran kartına dair pek bir bilgim olmadığı için forumlarda bazı ekran kartlarında fanların boştayken çalışmadığı vs gibi yorumları okumuştum normal bi durum o halde

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ekran kartına dair pek bir bilgim olmadığı için forumlarda bazı ekran kartlarında fanların boştayken çalışmadığı vs gibi yorumları okumuştum normal bi durum o halde

Günümüz kartlarında çoğunda fanlar boşta çalışmaz evet ama bazen markalar modeline göre böyle yapabiliyor, sizinki normal bir durum yani. Ama isterseniz fan ayarı yapabilirsiniz özel şekilde böylece belli bi sıcaklığa kadar fanlarınız çalışmayabilir:

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cevdet Can
Günümüz kartlarında çoğunda fanlar boşta çalışmaz evet ama bazen markalar modeline göre böyle yapabiliyor, sizinki normal bir durum yani. Ama isterseniz fan ayarı yapabilirsiniz özel şekilde böylece belli bi sıcaklığa kadar fanlarınız çalışmayabilir:

tamamdır hocam çok teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,310
Üyeler
147,861
Son üye
erdoganaffan
Top Bottom