Neler Yeni

Ekran kartımla ilgili bir sorum var

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
alperen taha demir
Şimdi benim aldığım da-sıstem 4 bozuldu ekran kartı ayrıca bozuldu buraları anlatmıyacağım çünkü zaten daha önce forumda anlattım ve bu konuya cevap vermek için bilmenize gerek yok.
Çok fazla uğraştım yaklaşık 3 ay bilgisayarımı kullanamadım sonuç olarak bilgisayarımın ramleri değişti ve ekran kartım değişime gitti fakat rx 5500 xt 8 gb yerine msi rx 580 8gb armor oc modeli verildi (lütfen niye aldın gibi şeyler yazmayın bende biliyordum daha kötü olduğunu zorunda kaldım) şimdi tahminimce 2 3 gün sonra bilgisayarım ve ekran kartım gelecek benim fikrimde acaba rx 580 i hiç kullanmadan satıp gtx 1660 süper alabilir miyim (bu fikri forumda @Vesemir verdi) gtx 1660 süper i alırken sıfır alabilirmiyim eğer ilan bulursanız atadabilirsiniz

Not:bu bir satış konusu değil lütfen yanlış anlamayın ve ben almak istiyorum gibi şeyler yazmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi benim aldığım da-sıstem 4 bozuldu ekran kartı ayrıca bozuldu buraları anlatmıyacağım çünkü zaten daha önce forumda anlattım ve bu konuya cevap vermek için bilmenize gerek yok.
Çok fazla uğraştım yaklaşık 3 ay bilgisayarımı kullanamadım sonuç olarak bilgisayarımın ramleri değişti ve ekran kartım değişime gitti fakat rx 5500 xt 8 gb yerine msi rx 580 8gb armor oc modeli verildi (lütfen niye aldın gibi şeyler yazmayın bende biliyordum daha kötü olduğunu zorunda kaldım) şimdi tahminimce 2 3 gün sonra bilgisayarım ve ekran kartım gelecek benim fikrimde acaba rx 580 i hiç kullanmadan satıp gtx 1660 süper alabilir miyim (bu fikri forumda @Vesemir verdi) gtx 1660 süper i alırken sıfır alabilirmiyim eğer ilan bulursanız atadabilirsiniz

Not:bu bir satış konusu değil lütfen yanlış anlamayın ve ben almak istiyorum gibi şeyler yazmayın.
Yardımcı olursanız çok memnun olurum

Son düzenleme:

Osmanbayirr

80+ Bronze
Kardeşim konu Müge anlıya çıkacak kadar olmuş konuyu bence editle asıl sormak istediğin soruyu kısaca anlatabilirdin

konu dışı yorum

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Yardımcı olursanız çok memnun olurum
Rx580 i kaçtan satıp gtx 1660 superi kaçtan alabilmene bağlı

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rx580 i kaçtan satıp gtx 1660 superi kaçtan alabilmene bağlı
Knk aynen onu sordum fakat kimse cevap yazmadı tahminimce sahibindene baktığığımda 5000 e falan rx 580 i satarım diye düşündüm. Gtx 1660 süperi o civarlarda alırım herhalde fakat 2. El alırsam sorun olur mu satabilür miyim gibi şeyler var aklımda

Kardeşim konu Müge anlıya çıkacak kadar olmuş konuyu bence editle asıl sormak istediğin soruyu kısaca anlatabilirdin

konu dışı yorum
Tamam yarın akşama doğru yeni konu açarım ve sadece sormak istediğimi sorarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,759
Üyeler
158,185
Son üye
porfavor
Top Bottom