Neler Yeni

Yardım Ekranım piksel piksel oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alieren Maraş
hiçbir şey yokken bir anda olmaya başladı bu acil yardımcı olabilir misiniz ekran piksel piksel oldu ve bi iki piksel yukarı çıkıp iniyor

Ekler

• IMG_2886.jpeg
    IMG_2886.jpeg
    1.8 MB · Hit: 90

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Aynı sorun benim monitörde de vardı. Büyük ihtimalle monitörün panelinde sorun var. Benimkine sıvı temas ettiği için bozulmuştu. Panelden kaynaklıysa geçmiş olsun. Panel değişimi gerekebilir. Panel değişimi de uçuk bir fiyat. Yeni monitör almak daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alieren Maraş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne olabilir bu yardımcı olur musunuz lütfen

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame
Hocam bazen kabloyla alakalı sorunlar da olabiliyor evde tv varsa kasayı oraya takıp deneyebilirsin, yada farklı bir bağlantı kablon varsa o şekilde dener misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer panelle alakalıysa garantisi de varsa servise göndermeni öneririm en kötü para iadesi alırsın.
Bende lg vardı panel cortu çekti ekran bembeyaz oldu biraz zahmetli bi servis süreci geçirdim ama para iadesi alıp başka monitör aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alieren Maraş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bazen kabloyla alakalı sorunlar da olabiliyor evde tv varsa kasayı oraya takıp deneyebilirsin, yada farklı bir bağlantı kablon varsa o şekilde dener misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer panelle alakalıysa garantisi de varsa servise göndermeni öneririm en kötü para iadesi alırsın.
Bende lg vardı panel cortu çekti ekran bembeyaz oldu biraz zahmetli bi servis süreci geçirdim ama para iadesi alıp başka monitör aldım
farklı bir kablo ile laptopa bağladım aynıydı yine. hertzi düşürdüm geri aldım olmadı geforcedan güncelledim olmadı hiçbir şey olmuyor usta ya

Acmsz_Kurt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
AcmszKurt
İlgilendiği Kategoriler
Windows 11 Windows 10 Telefon Önerisi Teknik Sorun
kablo gibime geldi

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
normalde display ile bağlı kasaya. laptopa hdmi ile bağladım yine aynı şekilde
Garantisi varsa gönder servisine. Yoksa geçmiş olsun, yenisini al. Panelden dolayı gibi duruyor. Panel arızalıysa parayla yaptırmanın anlamı yok, yeni monitör almak daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alieren Maraş
Garantisi varsa gönder servisine. Yoksa geçmiş olsun, yenisini al. Panelden dolayı gibi duruyor. Panel arızalıysa parayla yaptırmanın anlamı yok, yeni monitör almak daha mantıklı.
garantisi var yine de para mı isterler sonuçta kendi kendine oldu

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
garantisi var yine de para mı isterler sonuçta kendi kendine oldu
Sıvı temas ettirmediysen kullanıcı hatası demezler herhalde. Sen bir gönder bakalım neymiş sıkıntısı.

Top Bottom