Neler Yeni

Ekranımda karıncalanma var

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit
Gencler dün sabaha karşı bilgisayarımı normal bir şekilde kapattım ve yattım öğleden sonra saat 4 gibi tekrar açtığımda bilgisayarımın ekranında karıncalanma vardı ve bu aşırı şekilde ekranı zor görüyorum kabloları kontrol ettim vga çıkarım hdmı taktım iksinde de aynı sorunu aldım düzelmiyor ram larımı çıkarıp temizledim ekran kartını çıkarıp soketlerini temizledim her şeyi yaptım fakat olmuyor bilgisayarıma taktığım uzatmayı bile değiştirdim denedim olmuyor düzelmiyor
IMG_7494.jpeg
resimdekinden daha kötüdurumda şuanda arada aç kapa yapınca böyle oluyor ve sonrao karıncalanmalar ekranın her yerinde oluyor lütfen yardım edin

ConquerorXIV

80+ Gold
Ekran kartın ne

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
Gencler dün sabaha karşı bilgisayarımı normal bir şekilde kapattım ve yattım öğleden sonra saat 4 gibi tekrar açtığımda bilgisayarımın ekranında karıncalanma vardı ve bu aşırı şekilde ekranı zor görüyorum kabloları kontrol ettim vga çıkarım hdmı taktım iksinde de aynı sorunu aldım düzelmiyor ram larımı çıkarıp temizledim ekran kartını çıkarıp soketlerini temizledim her şeyi yaptım fakat olmuyor bilgisayarıma taktığım uzatmayı bile değiştirdim denedim olmuyor düzelmiyor Alıntıyı görüntüleresimdekinden daha kötüdurumda şuanda arada aç kapa yapınca böyle oluyor ve sonrao karıncalanmalar ekranın her yerinde oluyor lütfen yardım edin
geçen banada oldu bios ayarlarını sıfırladım düzeldi

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold
Kral peki tam olarak ekran kartındamı sorun ona göre yenisini alıcam ve şöyle bir şey var ekran kartının driverini hiç bir türlü yükleyemiyorum hep sonralarına geldiğinde hata veriyor
ekran kartında tipik vram arızası gibi duruyor tamiri basit aslında ama bütçe varsa 2.el 2060 ve üzeri bakılabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
975,535
Üyeler
154,247
Son üye
ens06
Top Bottom