Neler Yeni

Ekranın kapanma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa karabela
Merhabalar uzun süredir kullandığım bir bilgisayarım var YouTube dışında herhangi bir uygulamaya girince ufacık bir yük binince ekran direkt kapanıyor kasa çalışmasına rağmen.Daha 2 3 gün önce böyle bir sorun yoktu.Ramleri çıkarıp silgiyle silip tekrar taktım hdmı kablosu zaten ekran kartına takılı ama bunlar maalesef işe yaramadı yardımci olabilen varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

i7-2600 ve Asus gt730 var

Ekran kartı %80 kullanım ve 90 derece sıcaklık
İşlemci %20 kullanım 75 derece sıcaklık

Genelde bu değerlere kadar çıkıyor çıktığında ekran gidiyor doğal olarak

Son düzenleme:

VS07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Vahit Sarıkaya
Kasa havalandırması nasıl? En son temizliği ne zaman yaptın. Ekran kartı fanlarında toz birikmiş olabilir. Ekran kartı ve işlemcinin termal macununu yenilemeyi dene faydası olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa karabela
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa havalandırması nasıl? En son temizliği ne zaman yaptın. Ekran kartı fanlarında toz birikmiş olabilir. Ekran kartı ve işlemcinin termal macununu yenilemeyi dene faydası olacaktır.
ekran kartının faninin donmedigini farkettim içindeki tozları almama rağmen.Sanirim bı tık gevşeklik var

VS07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Vahit Sarıkaya
ekran kartının faninin donmedigini farkettim içindeki tozları almama rağmen.Sanirim bı tık gevşeklik var
Onu bir kontrol et eski bir kart çünkü. En ufak sıkıntı arızaya yol açıyor.

NightWish2434

80+ Silver
Merhabalar uzun süredir kullandığım bir bilgisayarım var YouTube dışında herhangi bir uygulamaya girince ufacık bir yük binince ekran direkt kapanıyor kasa çalışmasına rağmen.Daha 2 3 gün önce böyle bir sorun yoktu.Ramleri çıkarıp silgiyle silip tekrar taktım hdmı kablosu zaten ekran kartına takılı ama bunlar maalesef işe yaramadı yardımci olabilen varsa sevinirim şimdiden teşekkürler

i7-2600 ve Asus gt730 var

Ekran kartı %80 kullanım ve 90 derece sıcaklık
İşlemci %20 kullanım 75 derece sıcaklık

Genelde bu değerlere kadar çıkıyor çıktığında ekran gidiyor doğal olarak
Ekran kartında başka giris varsa ordan dene

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,338
Üyeler
156,593