Neler Yeni

EKSA E900 PRO 7.1 kulaklık alınır mı?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Bahsettiiğiniz kulaklık Drop Plus ile aynı değil.
Drop ile aynı yani ses kalitesi ve pedleri o kadar iyi değil. Pro olanı yani pahalı olanı alın.
Yorumlarina baktim 2 sinin de ayni yazmislar sadece tek fark birisi micro usb benim aldigim daha ucuz diye tercih ettim digeri type c girisli ki arasinda ses farki yok 2 si de pro modeli yaziyor. 40 tl farka degmezdi bence

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Berkay derin
Șimdi ödül kardeșliği varya oraya giriyorsunuz 20$ kuponu seçiyorsunuz yani 156tl lik olani daha sorna altta șöyle bir kısım gelicek resimlere koydum. Orda ufak bir daha fazla yazısı yazıyor. Ona tıklayacaksınız. Daha sorna en alttan 2. De mağazada 20 saniye gezin yaziyor ona basıyorsunuz sizi bi sayfaya atıyor. Sag kenarda bir sayaç çıkıyor. O sayaç 20 saniyenin sonunda yeșil tik ișaretine donüyor. Onun üstüne tekrar basıp bu sarılı yere tekrar geliyorsunuz. Aynı ișlemi sürekli yapmanız gerekiyor. yalnız șöyle birșey var eğer uygulamanın bu sayfasından çıkıp girerseniz o saniye ile kazanma kayboluyor. Yani bitirene kadar ayni sayfayı yenilemeyeceksiniz ya da çıkmayacaksınız. 20 dolarlik olan 4 saatte bitiyor araliksız 10 dolarlık olanda da ayni sey var oda 1 saatte bitiyor. Kimseye göndermeden kendiniz yapiyorsunuz. Sadece en sonda 8 kurus kalinca 1 kisiye gonderiyorsunuz o tıklayinca alabiliyorsunuz. Bu kadae ama 20 dolaelik 4 saat uzun biraz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resim eklemeyi unutmusum

Siz bu dediniz ben baktim baktim arasindaki farki göremedim ilk attığımı aldım o toplam vergi dahil 60 TL'ye geliyordu. Sizin bu dediğiniz 100 TL'ye geliyordu. 60 lik olani aldim sondadan farkettim 100 luk olan type c girisine sahipmis ama arastirdim ses konusunda ayniymis benim icin farketmez zaten beles gibi bisiye alıyorum. Sizce fark olurmu
Bu ürünler de var bir de çok satan ürünler de 20 saniye gezin var hangisi

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Yorumlarina baktim 2 sinin de ayni yazmislar sadece tek fark birisi micro usb benim aldigim daha ucuz diye tercih ettim digeri type c girisli ki arasinda ses farki yok 2 si de pro modeli yaziyor. 40 TL farka degmezdi bence
İkisi de pro model değil.
Bizzat kendim inceledim seneler önce o kulaklıkları.
İnternete yaz rampage Drop ve rampage Drop plus diye. Ucuz olan Drop, pahalı olan Drop plus ile aynı.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
İkisi de pro model değil.
Bizzat kendim inceledim seneler önce o kulaklıkları.
İnternete yaz rampage Drop ve rampage Drop plus diye. Ucuz olan Drop, pahalı olan Drop plus ile aynı.
Hocam alanlarin resimlerine baktim pedlerinden anlasiliyor zaten ikisi de drop plus modeli

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
İkisi arasındaki fark buyurun.
Izledim zaten anlatamiyorum ben galiba pedleri farklı gozukuyor diyorum aliexprese girip alanlarin resimlerini karsilastirirmisiniz ayni

İkisi arasındaki fark buyurun.
Hani buyrun diyorsunuz da videoda adam soyluyor zaten e900 olaninin kulaklik kismindaki 3 cizgi sadece resim e900 pro olaninda rgb aydınlatma var buyrun bu resmi benim aldigim saticinin yorumlarindan aldim turkiyeden alanlardan rgb yine

Ekler

• Screenshot_2021-03-21-12-35-04-169_com.alibaba.aliexpresshd.png
    Screenshot_2021-03-21-12-35-04-169_com.alibaba.aliexpresshd.png
    388.8 KB · Hit: 31

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Izledim zaten anlatamiyorum ben galiba pedleri farklı gozukuyor diyorum aliexprese girip alanlarin resimlerini karsilastirirmisiniz ayni

Hani buyrun diyorsunuz da videoda adam soyluyor zaten e900 olaninin kulaklik kismindaki 3 cizgi sadece resim e900 pro olaninda rgb aydınlatma var buyrun bu resmi benim aldigim saticinin yorumlarindan aldim turkiyeden alanlardan rgb yine
Tamam dostum bildiğinizi okuyabilirsiniz.
İyi forumlar.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç

Dostum adam sana anlatmaya çalışıyor, hâlâ bildiğini okuyorsun. İkisi de aynı ise diğeri neden daha pahalı? Tipleri de aynı değil. Benziyor ama aynı değil. Drop Plus ile E900 Pro aynı. Forumda onlarca konu açıldı bu kulaklık hakkında. Bilmişlik taslayacağına gidip önce o konuları oku.

28554

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Dostum adam sana anlatmaya çalışıyor, hâlâ bildiğini okuyorsun. İkisi de aynı ise diğeri neden daha pahalı? Tipleri de aynı değil. Benziyor ama aynı değil. Drop Plus ile E900 Pro aynı. Forumda onlarca konu açıldı bu kulaklık hakkında. Bilmişlik taslayacağına gidip önce o konuları oku.
Zaten mavi rengini alacağını söylemiş. PRO modelinin mavi rengi bile yok ki.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Zaten mavi rengini alacağını söylemiş. PRO modelinin mavi rengi bile yok ki.
Arkadaş bildiğini okumaya devam etsin. Kulaklık eline ulaşınca farkı anlayıp pişman olur.

ErenROG

80+ Gold
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,258
İsim
Eren Karakılıç
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri