Neler Yeni

Çözüldü✓ ekstra SSD takıcam yardım lazım

ugurles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Uğur Emre Ateşer
Arkadaşlar merhabalar incehesaptan hazır kasa almıştım 240 gb ssd ile şimdi elime bir ssd geçti boştaymış bende ekstradan takmak istiyorum ama nasıl takılır hangi kablolar lazımdır kasanın içinde varmıdır ekstradan almak mı gerekir kabloların adı nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim takacağım ssd linkte .

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Anakart kutusunun içinde vardır

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Arkadaşlar merhabalar incehesaptan hazır kasa almıştım 240 gb ssd ile şimdi elime bir ssd geçti boştaymış bende ekstradan takmak istiyorum ama nasıl takılır hangi kablolar lazımdır kasanın içinde varmıdır ekstradan almak mı gerekir kabloların adı nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim takacağım ssd linkte .
Anakart kutusunun içinde vardır
hazır kasa aldıysa anakartın sata kablosu kullanılmıştır büyük ihtimalle ssd de her anakart 2 adet sata vermeyebiliyor

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
hazır kasa aldıysa anakartın sata kablosu kullanılmıştır büyük ihtimalle ssd de her anakart 2 adet sata vermeyebiliyor
Kutu içeriğine dokunmadan yolluyorlar. 2-3 tane satayla geliyor. Zaten hazırlarda 1 tane m2 kullanıldığı için yüksek ihtimal vardır.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
1647639144216.png
1647639157463.png

elinde bu kablodan yani sata kablosu var ise takabilirsin yoksa bilgisayarcıda 15 20 tl arasında bulunuyor veya internetten kaliteli de alabilirsin ama ona pek gerek yok diyebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kutu içeriğine dokunmadan yolluyorlar. 2-3 tane satayla geliyor. Zaten hazırlarda 1 tane m2 kullanıldığı için yüksek ihtimal vardır.
arkadaşımın gaming gen den aldığı kasa da anakart kutusunda ki sata kullanılmıştı galiba ya da kutu da sata yoktu

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
elinde bu kablodan yani sata kablosu var ise takabilirsin yoksa bilgisayarcıda 15 20 TL arasında bulunuyor veya internetten kaliteli de alabilirsin ama ona pek gerek yok diyebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşımın gaming gen den aldığı kasa da anakart kutusunda ki sata kullanılmıştı galiba ya da kutu da sata yoktu
Onlar koymamış olabilir bilemiyorum

ugurles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Uğur Emre Ateşer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
m2 yok kasada diğer ssd de aynı bağlantı adını bulamadım kasanın içinde uzun olan girişten mevcut ssd ile uyumlu ancak yandaki küçük girişten yok onun içinde kutulara bakıcam teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Mehmet emin gedik
İncehesaptan aldigim sistemin icinde 1 tane ssd vardi ayriyetten anakart kutusunun icinde fazladan 1 sata kablosu daha vardi.

ugurles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Uğur Emre Ateşer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartın kutusunda varmış teşekkür ederim hepinize yaptım montajını hallettim

Top Bottom