Neler Yeni

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,013
İsim
Batuhan Divrik
Gelen kasam içinde gelmeyen ekran karti icinde birsey vermediler
İncehesaba girdiğin de giriş yapıp siparişlerim dediğin de böyle bir şey olması lazım.

Ekler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3.9 KB · Hit: 70
  • Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,720
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
incehesap mı kaldı sanki eskiden oldukça ucuzdu diğer sitelere göre ama şimdi ateş pahallısı. :D:D

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Herseyi Abdullah abinin üzerine atacaklar. Sistemlerinizi iade edin ve Twitch yayıncıların sözde uygun sistemlerini alın.
Yav sanane kardeşim sanane sanane saneneeeeee. Yeter yav biz bilmiyor muyuz iade etmeyi . Bir akıllı sen misin ? Kendi paran hakkında konuş burda mağdur insanların canını sıkma. Seni başımıza boş yapmasınlar diye mi yolluyor İncehesap anlamıyorum ki

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Yav sanane kardeşim sanane sanane saneneeeeee. Yeter yav biz bilmiyor muyuz iade etmeyi . Bir akıllı sen misin ? Kendi paran hakkında konuş burda mağdur insanların canını sıkma. Seni başımıza boş yapmasınlar diye mi yolluyor İncehesap anlamıyorum ki
Evet ben Incehesap dan geldim. Varmi bi diyeceğin

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Kargo takip no niye vermiyorlar? Ben hergün bi umutla ekran kartimi mi beklicem @Abdullah Hacıgül
Tek takip numarası ile gönderdiklerini düşünüyorum. Yanı kasanın üzerine yapıştırılan kargo yapışkanını alıp şubeye gidip ikinci kutuyu sormanı öneririm. Seninki biraz özel bir durum kargo şubesinde ikinci kutuyu bulacağını düşünüyorum yoksa hızlıca İncehesap ile iletişime geç yine bu durumun altında beni bilgilendir. Seni durumunu özel olarak ince hesaba ileteceğim ama lütfen süreci bana %100 doğru aktar aktarki bizde pozitif sonuç alalım.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Harunckr
Aynen öyle dostum sana katılıyorum bu konunun incehesaba değil Abdullah abiye açıldığı o kadar belli ki. Hiç kimse kafanıza silah dayamadı 15 İŞ GÜNÜ DİYOR KARGOLAMA SÜRESİNE hiç kimse oraya bakmadan al da demedi ama 6. günde yeter 10.günde hadi artık 12 . gün de S....m bu işi gerçekten çoluk çocuk başka bir şey değil.
Biz alırken öyle yazmıyordu bilip bilmeden totodan sallama. Yeter yav ne sıkıntılı insanlarsınız siz. Yazmıyordu kardeşim biz alırken yazmıyordu tamam mı anladın mi birdaha yazma bak yazmıyordu öyle tamam mı 100 kere yazdırma insana bilmediğim şey hakkında bilir gibi konuşma

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

PapaganGülsem

80+ Bronze
Arkadaşlar böyle bir ortama Abdullah Bey zor cevap verir gibi şu saatten sonra. Biraz daha birbirinize laf yetiştirmeye değil de sorunlara odaklansak? Abdullah Bey zaten sistem ile ilgili sorunların hepsini okuyor.

mryenii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
Tek takip numarası ile gönderdiklerini düşünüyorum. Yanı kasanın üzerine yapıştırılan kargo yapışkanını alıp şubeye gidip ikinci kutuyu sormanı öneririm. Seninki biraz özel bir durum kargo şubesinde ikinci kutuyu bulacağını düşünüyorum yoksa hızlıca İncehesap ile iletişime geç yine bu durumun altında beni bilgilendir. Seni durumunu özel olarak ince hesaba ileteceğim ama lütfen süreci bana %100 doğru aktar aktarki bizde pozitif sonuç alalım.
bakabildiniz mi açılıyor galiba bu sefer

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
samet ermişoğlu
2 hafta önce klavye monitör mousepad aldım 3 parça toplam ama kargomda monitör yoktu ama kağıtta monitörün farutası kesilmişti incrhesabı aradım bana yollandı ama kargoda aynı anda teslim edemeyebiliyorlar ayırmışlardır dendi kargoya ulaştım elimde tek takip numarası var ama ortada olmayan 1 parça ürünüm var nasıl takibini yapıcam dedim adımı soyadımı alıp baktı 1 parça ürününüz var buda yollancak size dendi diğer kargodan 2 gün sonra geldi monitör yüksek ihtimal arkadaşında böyle oldu kargoda ayırdılar

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arkaşlar kusura bakmayın yardıma ihtiyacı olanlardan çok yardıma ihtiyacı olmayanlar konuda kaos çıkarttığı ve olaylardan hiçbir şey anlayamadığım için konuyu kitleyip, şuan sahura kadar, ilk gün satın almasına rağmen siparişi kargolanmamış olanlar sipariş ekran görüntüsünü bana forumdaki hesabıma özelden atsın sizin için markaya iletip hızlı aksiyon almalarını söyleyeceğim.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Güncelleme: Son yorumumdan sonra bana özelden ulaşan 5 arkadaşımla özel olarak ilgilenilmesi için bizzat İncehesap'ın en tepe yönetimi ile görüştüm size hızlıca aksiyon alacaklar. Teşekkürler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom