Neler Yeni

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
İstersen 50 gün geçsin arkadaşım sen sonuçta sistemi alırken "15 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGOYA VERİLECEKTİR" ibaresini gördün ve bunu bilerek satın aldın. 19 nisandan bugüne kadar yalnız 7 iş günü geçti biraz sabredelim lütfen. Çıkıpta bana yok sen ne anlarsın felan diye yorum yapmayın ben de 21 nisan günü sistemi satın aldım ve beklemedeyim. Sokağa çıkma yasakları adamların elini kolunu bağlıyor şayet herhangi yasak uygulanmamış olsaydı adamlar 7 gün değilde 12 gün çalışmış olacaktı ve siparişleri daha hızlı yönlendireceklerdi.
İsterse 50 gün geçsin diye cart curt kalırdı etme kendine salça etme beni.

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harunckr
İnce hesap aramıza katılmış arkadaşlar. 44 dakika önce katılıp direk bu konuya dalıyoruz . Ve foruma katılır katılmaz mağdurlara muhalefet olarak başlıyoruz 😂😂

ardabhc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Bahçekapılı
Bana 15 iş günü yazan bir yer gösterir misin? Bak iş günü diyorsun.
1588442061804.png

Sistemi almadan önce 19 nisanda incehesap ile site üzerinden yaptığım mesajlaşma sonucu bu yanıtı aldım.
İsterse 50 gün geçsin diye cart curt kalırdı etme kendine salça etme beni.
Sen beklemeye devam et bu hitap şekli ile seninle muhattap olmama gerek yok.
Ayın 19unda biz alırken 10 iş günü yazıyordu.
Sonuç olarak 19 nisandan bu güne kadar 7 iş günü geçti.

robin

80+ Silver
Benim klavye ve mousepad siparişim yaklaşık 5 günde elime ulaştı. Ayın 21'inde verdiğim sistem siparişini de bekliyorum henüz montaj aşamasında gözüküyor. Sistemi satın alırken 15 iş gününde kargoya verilir ibaresi belirtildiğinden dolayı şu anda forumdaki bir çok insan gibi "incehesap dolandırıcıdır bir daha alışveriş yapmayacağım yeter artık bıktık" gibi ortalığı ayağa kaldırmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Zira video çıkar çıkmaz sistemi almış olsanız bile henüz 8 iş günü geçti 19 nisan tarihinden bugüne kadar. Bu yorumum kargo süreciyle ilgili sadece, sistem eline ulaştıktan sonra sıkıntı yaşayan arkadaşlara hak veriyorum bu dönemde 6000 lira kadar para verdikten sonra kimse sıkıntı yaşamak istemez.
O kadar şey yazdım sadece kargoya cevap vermişsin

ardabhc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Bahçekapılı
İnce hesap aramıza katılmış arkadaşlar. 44 dakika önce katılıp direk bu konuya dalıyoruz . Ve foruma katılır katılmaz mağdurlara muhalefet olarak başlıyoruz 😂😂
1588442227995.png

Tabii bu görüntü seni ikna etmez instagram veya instagram forum kullanıcı adımdan ulaşırsan ordan da konuşabiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kadar şey yazdım sadece kargoya cevap vermişsin
Ben buraya incehesap'ı savunmaya gelmedim arkadaşım mesajımın sonunda kargo dışındaki konularda sana katıldığımı belirttim zaten.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harunckr
Sen mesajlaşmışım diyorsun ben yazmıyordu 15 gün diyorum ? Herkes tek tek mesaj atıp sorcak mıydı ? Şimdi benim arkadaşa da bişey yazmış . Ben ondan sorumlu muyum ? Valla şaka gibi insanlar
Mesajlajmanın tarihi bile yok. Yarım yamalak işler cevaplar

beritankorkusuz

80+ Silver
BU kaçıncı yazışımız artık sıkıldık. Paramızın karşılığını alamıyoruz. 6000TL vermişiz hizmet 0. Müşteri hizmetleri olsun, kargo olsun, eksik parça yollanması, yanlış sistem montajı bunların hepsini gördük bu sistem ve site sayesinde. Tüm sorunlara deyineceğim ama burada Donanım Arşivi'nin de sorumluluk üstlenmesi lazım kendi sistemi sonuçta. Gelelim sorunlara ;

KARGO;

Kargo takip no verilmedi bu yüzden hiçbir şey öğrenemiyoruz. Kutunun üstüne kırılacak ürün olduğunu belirten ibare bile koymamışlar. 2 Kutu geleceği için 2 kutuyu birbirine bantlayıp veya farklı bir şekilde yollamalılar benim kasam geldi ekran kartım 5 gündür yok.

VİDEODAN FARKLI ISI DERECELERİ;

Videoda ortalama olarak 65 derece olan sistem nedense bizde 75 derece. Kasanın yeri ferah, ayarları vs. tam olmasına rağmen eline gelenlerin çoğunda ısınma sorunu var. Zaten bize gönderirlerken sürdükleri termal macun (?) bir etki etmiyor olabilecek en kötü macun sürülmüş. Buda video için extra kaliteli bir macun sürülüp izleyiciyi aldatma amacı olunduğunu gösterir.

EKSİK ÜRÜN;

Bazı arkadaşlarımıza ilk alan olmalarına rağmen "wraith prism" yerine normal stok soğutucusu takılıp yollanılmış. Benimde kasam yollanmasına rağmen ekran kartımı ve kutularımı yollamadılar.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ (!);

İletişim sorunu başlı başına bir konu olabilecek bir şey. 1 Saat boyunca bekletilip sıra gelince yüzümüze kapıyorlar. Müşteri hizmetlerinde 1 kişi çalışıyor galiba. Müşteri hizmetine bağlansak bile hiçbir yararı olmuyor sorunlarımıza cevap bulamıyoruz. Sistem üzerinden mesaj atarsakta otomatik mesaj geliyor.

RAM;

Videoda CL 19 ramin CL 16'ya çekilmesinden bahsedilmiş. Bu ayarlama hakkında kısa bir yazı paylaşılmış ama sistemden anlamayan birisinin okuyup yapamayacağını düşünüyorum. Bu ayarlamanın nasıl olacağı için video çekilirse sistem alanlar rahatça yapabilecektir.

Sonuç olarak sistemi alanların çoğu için hayal kırıklığı oldu. @Abdullah Hacıgül
Kardeşim bu nasıl bir konu nasıl bir düşünce anlamış değilim. Burada Donanım Arşivi nin ne suçu var günahı var anlamış değilim. Ki ayrıca kargolama vs İnce hesap üstlenir.Yoğunluktan dolayı gecikmeler yaşanabilir bu normal şuan her sitede mevcut. Ki ayrıca ısı değerlerine gelecek olursak sistemlerde kullanılan soğutucu Wraith Prisim ki bunuda belirtiyorlar ,. Ayrıca termal macun soğutucunun içinde gelen termal macun burada bir aldatmaca vs yok. @Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül Herhangi bir suçu yok. Böyle bir durumda bil çalışanlar Pc için çalışıyorlar.

robin

80+ Silver
Kardeşim bu nasıl bir konu nasıl bir düşünce anlamış değilim. Burada Donanım Arşivi nin ne suçu var günahı var anlamış değilim. Ki ayrıca kargolama vs İnce hesap üstlenir.Yoğunluktan dolayı gecikmeler yaşanabilir bu normal şuan her sitede mevcut. Ki ayrıca ısı değerlerine gelecek olursak sistemlerde kullanılan soğutucu Wraith Prisim ki bunuda belirtiyorlar ,. Ayrıca termal macun soğutucunun içinde gelen termal macun burada bir aldatmaca vs yok. @Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül Herhangi bir suçu yok. Böyle bir durumda bil çalışanlar PC için çalışıyorlar.
Video çekilirken oradaydın galiba termal macunun aynı olduğunu söylüyorsun

ardabhc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Arda Bahçekapılı
Sen mesajlaşmışım diyorsun ben yazmıyordu 15 gün diyorum ? Herkes tek tek mesaj atıp sorcak mıydı ? Şimdi benim arkadaşa da bişey yazmış . Ben ondan sorumlu muyum ? Valla şaka gibi insanlar
Mesajlajmanın tarihi bile yok. Yarım yamalak işler cevaplar
Adsız.png

Buyur canım kardeşim benim. Önceki mesajlarda görebileceğin gibi 10 gün ibaresini görüp alan insanlar mevcut gözden kaçırmışsın demek.

beritankorkusuz

80+ Silver
Video çekilirken oradaydın galiba termal macunun aynı olduğunu söylüyorsun
Sonuç olarak belirtiliyor , ben termal macunun aynı olduğunu söylemiyorum sorun termal macunda değil soğutucularda .Hangi sistemi alan ilk 250 kişiden birisi olsaydınız o ürüne erişebilecektiniz. Soğutucularda farklı.....

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,123
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Arkadaşlar eleştirilerinizi haddinizi aşmadan yapın lütfen. Bazı yorumlarda hoş olmayan iftiralar görüyorum, yapmayın...

Tihulu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammet
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom