Neler Yeni

Yardım el capitan oyunda grafik yüklenmiyor

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
arkadaşlar merhaba el capitan kullanıcısıyım ve almakla hayatıumın hatasını yaptım bazen atikmpag.sys koduyla mavi ekran veriyor buygünde brwl stars yükledim oy-nayacaktım grafikler yüklenmiyor ekran kartının driverını sildim tekrar yükledim gene aynı ne yapmalıyım buda resin
gffghdgfh.PNG

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,526
İsim
Alp Yalçın
arkadaşlar merhaba el capitan kullanıcısıyım ve almakla hayatıumın hatasını yaptım bazen atikmpag.sys koduyla mavi ekran veriyor buygünde brwl stars yükledim oy-nayacaktım grafikler yüklenmiyor ekran kartının driverını sildim tekrar yükledim gene aynı ne yapmalıyım buda resinAlıntıyı görüntüle
el capitan alıp brawl stars mı yükledin? birde anlaşılır şekilde yazsan daha iyi olucak.

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
el capitan alıp brawl stars mı yükledin? birde anlaşılır şekilde yazsan daha iyi olucak.
evt deenemek amaçlı yükledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar merhaba el capitan kullanıcısıyım ve almakla hayatımın hatasını yaptım, bazen atikmpag.sys koduyla mavi ekran veriyor bugünde brawl stars yükledim oynayacaktım grafikler yüklenmiyor, ekran kartının driverını sildim tekrar yükledim gene aynı ne yapmalıyım buda resim.

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,526
İsim
Alp Yalçın

arkadaşlar merhaba el capitan kullanıcısıyım ve almakla hayatımın hatasını yaptım, bazen atikmpag.sys koduyla mavi ekran veriyor bugünde brawl stars yükledim oynayacaktım grafikler yüklenmiyor, ekran kartının driverını sildim tekrar yükledim gene aynı ne yapmalıyım buda resim.
kusura bakma bir bilgim yok fakat aktiflikten düşmesin diye yazıyorum yardımcı olunsun diye.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek

Emülatörsüz çalışan oyunları deneyin emülatörlü oyunlarda bir çok sıkıntı olabiliyor eğer her oyunda oluyorsa garantiye gönderin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas

[/QU

El captan basliklarini gordukce korkuyirum .s

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Emre
amd radeon software 20.4.2 kullanıyorsunuz muhtemelen o sürüm sıkıntılı biraz 20.2.2 sürümünü yükleyin sıkıntısız olan sürüm

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Emülatörsüz çalışan oyunları deneyin emülatörlü oyunlarda bir çok sıkıntı olabiliyor eğer her oyunda oluyorsa garantiye gönderin.
hayır sadece brawl starsda var mavi ekranda youtubeye girdiğimde veriyor

AMD radeon software 20.4.2 kullanıyorsunuz muhtemelen o sürüm sıkıntılı biraz 20.2.2 sürümünü yükleyin sıkıntısız olan sürüm
son sürümü kullanıyorum eminmisniz onumu yükleyeyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Emre

benim araştırmalarım sonucunda insanlar bunu söylüyor zaten amd'nin kendi sitesinede baktığınızda güncel sürüm 20.2.2 olarak gözüküyor 20.4.2 sürümü opsiyonel yazıyor yani tam tamamlanamamış bir sürüm

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek

Evet 20.2.2 sürümü iyidir sadece brawl star ve yt de oluyorsa sıkıntının sistemde olduğunu düşünmüyorum. Daha ağır oyunlar denediniz mi?

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Evet 20.2.2 sürümü iyidir sadece brawl star ve yt de oluyorsa sıkıntının sistemde olduğunu düşünmüyorum. Daha ağır oyunlar denediniz mi?
evt steam PUBG cs go felan denedim onlarda sıkıntı yok

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
evt steam PUBG cs go felan denedim onlarda sıkıntı yok
Çok da ağır oyunlar değilmiş aslında sistemi zorlayacak oyun var mı bir de stres testi deneyin ve hddyi (ya da ssdyi) test edin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,636
Üyeler
138,387
Son üye
niggermany
Top Bottom