Neler Yeni

EL CAPITAN WRAİTH PRİSM HEDİYE SOĞUTUCU

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Okan
Arkadaşlar merhabalar Abdullah kardeşimin yaptığı son sistemi 250 kişinin içine girerek sipariş verdim hediye mouse geldi fakat wraith prism yerine stok soğutucu takılmış sipariş numaram:569469 bu konuyla ilgili incehesaba mesaj attım dönüş bekliyorum.Sizler de dikkat edin Abdullah kardeşim bu durumla ilgili incehesabla görüşebilir misin çünkü bir nevi senin sözün yerine gelmemiş oluyor.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,110
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Arkadaşlar merhabalar Abdullah kardeşimin yaptığı son sistemi 250 kişinin içine girerek sipariş verdim hediye mouse geldi fakat wraith prism yerine stok soğutucu takılmış sipariş numaram:569469 bu konuyla ilgili incehesaba mesaj attım dönüş bekliyorum.Sizler de dikkat edin Abdullah kardeşim bu durumla ilgili incehesabla görüşebilir misin çünkü bir nevi senin sözün yerine gelmemiş oluyor.
İlk 300 içinde olabilirsin. Abdullah 250 kişiye soğutucu ve mouse hediyesi verildiğinde firmayla görüşüp mouse hediyesini arttırmış galiba. İlk 9 saat içinde almadıysanız Prism gelmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk 300 içinde olabilirsin. Abdullah 250 kişiye soğutucu ve mouse hediyesi verildiğinde firmayla görüşüp mouse hediyesini arttırmış galiba. İlk 9 saat içinde almadıysanız Prism gelmez.
Güzel kardeşim ne dokuz saati ilk yarım saatte aldım ben..

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bu gibi durumlarda sipariş ekran görüntüsünü konunuza ekleyin ben bu şekilde göremem ne zaman satın aldığını

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
İşlemci modelin nedir? işlemcini özelleştirdin mi?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
haydaaaa bu ne şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

güncel fiyatı o
Güncel fiyatı o değil konu senlikte değil kafanıza göre şu forumda yorum yapmayı bırakın. Güncel fiyatıymış...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,407
Üyeler
149,724
Son üye
berataydın23
Top Bottom