Neler Yeni

Elden ring nasıl öğrenicem?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Dostlar, elden ring öğrenmek için birsürü video izledim ama oyunu öğrenemedim. Ne yapmam nasıl oynamam gerekiyor? ben nasıl öğreneceğim bu oyunu

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Bende ilk zamanlarda video izleyerek ufak bilgiler dışında pek bir şey öğrenemedim. Oynayarak öğrenmen en iyisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Can
Hocam videoları genelde bilmediğiniz noktalar için açmanızı tavsiye ederim hani mesela güzel bir büyü veya silah buldunuz onunla oluşturabileceğiniz buildler nelerdir mesela bleed buildi için işe yarar talismanlar nerede gibi,bossların hareketlerini ve onları nasıl engelleyebileceğinizi anlatan videolar boş zaman kaybı tecrübe etmeden yapamıyorsunuz. Hikayede belli bir yere gelene kadar summoning poollar aracılığı ile yanınıza 1 kişi(2 kişi de çağırabilirsiniz ama zevkini kaçırıyor ve oyunu fazla kolay yapıyor mimic teara sahip değilseniz 1 kişiden fazla çağırmayın derim) çağırıp beraber oynayabilirsiniz bir şeyleri elde ettikten sonra ona göre buildler vs ayarlayabilirsiniz videolar yardımı ile örneğin moonveil buldunuz ve onunla güzel bir mage/melee karışımı bir build istiyorsunuz bunun için internete bakabilirsiniz ama gerisi maalesef git gud

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bana kardeşim ko pilotluk yaptı da bitirdim. Bu kadar detay, üstelik önemli detay olması geriyor az biraz.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
ismail
Youtube + emek.Üzerine kafa yormadan öğrenilmiyor bu oyunlar.

Top Bottom