Neler Yeni

Elektrik kesintisi problemi

Nattany

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alp Deniz
Merhabalar bulunduğum bölgede sürekli elektrikler gidiyor bilgisayarıda yeni topladım.Bu hafta 5 defa elektrik kesintisi yaşadım UPS alacak param yok akım koruyucu prizim var schneider. Güç kaynağım deepcool pf750 750w 80+ şuanlık bir problemim yok çok şükür ama ilerde devam eder diye korkuyorum açıkcası eskisi gibi dayanıksız değil diye biliyorum bilgisayar parçalarını şans işi mi yoksa ihtimal olsa bile yanma ihtimali var mı donanımsal olarak ? teşekkür ederim.

Livaković

80+ Silver
Merhabalar bulunduğum bölgede sürekli elektrikler gidiyor bilgisayarıda yeni topladım.Bu hafta 5 defa elektrik kesintisi yaşadım UPS alacak param yok akım koruyucu prizim var schneider. Güç kaynağım deepcool pf750 750w 80+ şuanlık bir problemim yok çok şükür ama ilerde devam eder diye korkuyorum açıkcası eskisi gibi dayanıksız değil diye biliyorum bilgisayar parçalarını şans işi mi yoksa ihtimal olsa bile yanma ihtimali var mı donanımsal olarak ? teşekkür ederim.
akım koruma prizi hiçhir işe yaramaz kolay kolay yanmaz ama bu kadar çok kesiliyorsa sistemin bazı parçları çöp olabilir bir sisteme 15 20 hatta daha fazlasini verende var bu kadar para vermişken 2 3 k da ups ayırın zor değil

Nattany

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alp Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
40 k verdim hocam sisteme haklsıınız ama şuan bütçem yok 750w psu ya 1500 va ups yeter mi öneriniz varsa alabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,620
Üyeler
155,134
Son üye
king35
Top Bottom