Neler Yeni

Elektrikçiden antigron kablo alacam bilgisi olan var mı?

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Atakan AKTAŞ

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Sercan SAYİT
Neden online ups alıyorsunuz? Bilgisayarı elektrik dalgalanması, yıldırım düşmesi vb. durumlardan garanti altına almak istiyorsanız offline olan da işinizi görecektir.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Arda doğan
Arkadaşlar 10 metre civarı bir kablo alacam. 3x2.5 mu yoksa 3x4 mü almalıyım ? ikisi arasındaki farkı bilen var mı ? Bir de yanında 6'lı priz alacam elektrikçiden. Sonra bağlatacam ve diğer odadan bulunduğum odaya çekecem. İnternetteki hazır prizleri kullanma kabloyu eritirsin diyenler oldu. Ne yapmalıyım ?
3x2.5 25 amper dirence sahiptir fazlasıyla yeter ttr alcaksın uzatma için

tiger1

80+ Bronze
Neden online ups alıyorsunuz? Bilgisayarı elektrik dalgalanması, yıldırım düşmesi vb. durumlardan garanti altına almak istiyorsanız offline olan da işinizi görecektir.
Hocam bu konuyu çok araştırdım. Aslında line-interactive alacaktım fakat onlarca makale okudum ve koruma anlamında beklentimi karşılamadığı için online'ye yöneldim. Bütçe var zaten sıkıntı yok. Almışken iyisini alayim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3x2.5 25 amper dirence sahiptir fazlasıyla yeter ttr alcaksın uzatma için
Evet hocam TTR 3x25 konusunda kararımı verdim. Fakat aradığım elektrikçilerin elinde priz olarak ELBİ , 2.5'luk kablo olarak da Çarkıt varmış. Bu markalar kaliteli mi ? ona göre gidip alacağım çünkü.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Arda doğan
Hocam bu konuyu çok araştırdım. Aslında line-interactive alacaktım fakat onlarca makale okudum ve koruma anlamında beklentimi karşılamadığı için online'ye yöneldim. Bütçe var zaten sıkıntı yok. Almışken iyisini alayim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hocam TTR 3x25 konusunda kararımı verdim. Fakat aradığım elektrikçilerin elinde priz olarak ELBİ , 2.5'luk kablo olarak da Çarkıt varmış. Bu markalar kaliteli mi ? ona göre gidip alacağım çünkü.
Bak koç kablo altın hes öznur bunlara bak aksi kablolar kolay kopuyo leşler ben elektrikçiyim denedim bilirim priz olarak viko al derim onun kurulumu kolaydır kapağı aç kabloları tak bitti

tiger1

80+ Bronze
Bak koç kablo altın hes öznur bunlara bak aksi kablolar kolay kopuyo leşler ben elektrikçiyim denedim bilirim priz olarak viko al derim onun kurulumu kolaydır kapağı aç kabloları tak bitti
Hocam bu söylediğiniz markaların hiçbiri elektrikçilerde yok. O halde internetten sipariş verip kendim birleştirmem lazım onu da ben beceremem ki. Nasıl yapacam rica ediyorum bir fikir verin. Söylediğiniz kablo markalarından 10 metrelik bir link atar mısınız sipariş geçeyim. Bir de priz+fiş lazım. Onu da söylediğiniz markalardan link atarsanız minnettar olurum. Hepsi elime ulaşınca bir elektrikçiye götürüp birleştiririm artık.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Arda doğan
Hocam bu söylediğiniz markaların hiçbiri elektrikçilerde yok. O halde internetten sipariş verip kendim birleştirmem lazım onu da ben beceremem ki. Nasıl yapacam rica ediyorum bir fikir verin. Söylediğiniz kablo markalarından 10 metrelik bir link atar mısınız sipariş geçeyim. Bir de priz+fiş lazım. Onu da söylediğiniz markalardan link atarsanız minnettar olurum. Hepsi elime ulaşınca bir elektrikçiye götürüp birleştiririm artık.
Birleştirmesi çok kolay şuan işteyim akşam 8 gibi yazarsan atayım

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Kemal
Sana kaç metre lazım

tiger1

80+ Bronze
Sana kaç metre lazım
Hocam bu attığınızı alabilirim aslında ama 6'lı lazım. Bir de ünal kablo kullanılmış. İyi mi bu marka ? Öznur kablo düşünüyordum ben.

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Kemal
Neden altılı ? Ups için sizin tekli getirip sonrasında çıkışınızı 6 yapmalısınız ups in takılı olduğu prize başka bir şey takmamalısınız .

Top Bottom