Neler Yeni

Elektrikli diş fırçası önerisi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
Hepsiburada üzerinden traş makinesi aldım efsane genç üyesiyim diye 100 tl kupon verecekmiş 14 gün sonra dedim napılır? Boş bi şey almaktansa yine bakım ile alakalı bir şey alayım dedim aklıma diş fırçası almak geldi.

Bu iki elemanı buldum, aradaki farkı verip pahalı olanı almaya değer mi yoksa ucuz olan kafi mi?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,592
İsim
Oğuz Oğuz
Hepsiburada üzerinden traş makinesi aldım efsane genç üyesiyim diye 100 TL kupon verecekmiş 14 gün sonra dedim napılır? Boş bi şey almaktansa yine bakım ile alakalı bir şey alayım dedim aklıma diş fırçası almak geldi.

Bu iki elemanı buldum, aradaki farkı verip pahalı olanı almaya değer mi yoksa ucuz olan kafi mi?
Bende oral-b vitality var. 2014 yılında almıştım. Hala çalışıyor ama bu aralar artık bozuluyor gibi.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende oral-b vitality var. 2014 yılında almıştım. Hala çalışıyor ama bu aralar artık bozuluyor gibi.
nasıl hocam memnun musunuz, bide gördüğünüz kadarı ile bu ikisi arasında ki fark nedir? ben hiç bir şey anlamadım da :D

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,592
İsim
Oğuz Oğuz
nasıl hocam memnun musunuz, bide gördüğünüz kadarı ile bu ikisi arasında ki fark nedir? ben hiç bir şey anlamadım da :D
Valla vitalty lan en basic versiyonu. Ekstra bir özelliği yok.
Diğeri de aynı. Tek farkları birini şarj standı var üstüne oturtup şarj ediyorsun diğeri ise 2 tane pil ile çalışıyor.
Bence şarj standlı olan daha mantıklı, bendeki model yani.

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Biri pilli diğeri şarjlı. Ben pilli olanını kullanıyorum, gayet memnunum. Deneyimleyip alışmak için ideal. 3-4 ay kadar oldu alalı artık fırçasının şekli değişmeye başladı. Daha da üst modeline geçmeyi düşünüyorum.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman ucuz olani almak daha mantikli bence, daha pratik geldi bana. Sarjli olani surekli sarjda birakamama cunku priz yok :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,313
Üyeler
154,907
Son üye
Muhammed_0606
Top Bottom