Neler Yeni

Elektrikli Motor ile ehliyetsizlikten ceza yermiyim ?

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Arda Saraçoglu
Volta vs1 alıcam ama yaş 17 ehliyetim yok plaka ve ruhsat çıkarılması gerekiyormuş ben plakayı takmadan kullansam veya e-bike plakallarindan taksam çevirmede ceza yazalarmi ?
Antalyada şuan heryerde çevirme var

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,032
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
250W üzeri her motor ehliyet gerektirir

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,570
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Volta vs1 alıcam ama yaş 17 ehliyetim yok plaka ve ruhsat çıkarılması gerekiyormuş ben plakayı takmadan kullansam veya e-bike plakallarindan taksam çevirmede ceza yazalarmi ?
Antalyada şuan heryerde çevirme var
Valla bende elektrikli bisiklet var. Volta vsm mi neydi, ona bile ruhsat plaka cıkarttırdılar ama takmadım öyle kask vs takarak kullandım bi problem olmadı. Ehliyet de soran vs olmadı ama vs1 motor gibiyse eğer problem olabilir

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Arda Saraçoglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
250W üzeri her motor ehliyet gerektirir
Evet gerektiriyo ama bişey demiyo polisler falan diyolar arkadaşım da aynı şekilde 1 senedir kullaniyor ama ailemde alma ceza yersen nolcak diyor kafam karıştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla bende elektrikli bisiklet var. Volta vsm mi neydi, ona bile ruhsat plaka cıkarttırdılar ama takmadım öyle kask vs takarak kullandım bi problem olmadı. Ehliyet de soran vs olmadı ama vs1 motor gibiyse eğer problem olabilir
Evet vs1 daha motor gibi bende ehliyet içime sinmezse vsm alıcaktım ama vsm de çok kotu duruyo

ali_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ali ÇİMEN
Ehliyet gerekiyor, bişey olmaz vs. diye düşünme 1 zıplarsın 2 zıplarsın 3. ye sağlam oturursun. Benim tavsiyem evde yer sıkıntısı da varsa elektrik destekli katlanır bisikletler güzel olur.

HmzaY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,032
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Evet gerektiriyo ama bişey demiyo polisler
bu zeka seviyesindeysen trafiğe çıkman zaten sakıncalı kardeşim. Boşver alma motor falan. Ne güzel toplu taşıma ve tabanvay var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,502
Üyeler
141,306
Son üye
the Maiwen
Top Bottom