Neler Yeni

Elektronik sigara / parçaları nerden alınabilir?

Katsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Salih
Discord
KaTsu#3131
Merhabalar, Elektronik sigaraya geçmek istiyorum, ama nerden alabileceğimi bilmiyorum. İnternette siteler mevcut tabi ama ne kadar güvenilirler bilmiyorum. Daha önce alışveriş yaptığınız siteler vs. var mı varsa nereler? Ayrıca Eleaf ıstick pıco almayı düşünüyorum, başka önerileriniz varsa açığım.

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
amaç sigarayı bırakmaksa çok tavsiye etmiyorum şuan elımde 4 adet cihaz var ve hala sigara kullanıyorum:D buharkey die bir site vardı oradan alışveriş yapıyordum ben ne oldu bilmiyorum

lyoko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
SY
Merhabalar, Elektronik sigaraya geçmek istiyorum, ama nerden alabileceğimi bilmiyorum. İnternette siteler mevcut tabi ama ne kadar güvenilirler bilmiyorum. Daha önce alışveriş yaptığınız siteler vs. var mı varsa nereler? Ayrıca Eleaf ıstick pıco almayı düşünüyorum, başka önerileriniz varsa açığım.
Hocam eğer Ankaradaysanız limon pazarına gidebilirsiniz ucuz ve gayet güzel ürünler satıyorlar.
amaç sigarayı bırakmaksa çok tavsiye etmiyorum şuan elımde 4 adet cihaz var ve hala sigara kullanıyorum:D buharkey die bir site vardı oradan alışveriş yapıyordum ben ne oldu bilmiyorum
Ben de bu arkadaş gibi 2sini birden tüketenlerdenim ancak bir arkadaşım sigara yerine sadece elektronik içiyor. Elma aromalısını tavsiye ederim

Katsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Salih
Discord
KaTsu#3131
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam eğer Ankaradaysanız limon pazarına gidebilirsiniz ucuz ve gayet güzel ürünler satıyorlar.

Ben de bu arkadaş gibi 2sini birden tüketenlerdenim ancak bir arkadaşım sigara yerine sadece elektronik içiyor. Elma aromalısını tavsiye ederim
istanbuldayım

lyoko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
SY
Orda da benzer yerler vardır hocam. Aynı zamanda satın aldıktan sonra denemenize ve cihazda bir sorun olduğu zamanda ise direkt olarak değişim sağlama gibi avantajları oluyor bu tarz yerlerin

ccc1233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Mehmet
Model önerileriniz varsa açığım,güçlü güzel bir cihaz olursa sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hakan Gediş
İstanbul da DOĞU BANK diye bir yer var knk orada satılıyor

VeloceRR

80+ Bronze
Buharkeyf sitesinden alabilirsin güvenilir. 2. alışverişim oldu beenım sıkıntı yasamadım kargo beklıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,971
Üyeler
150,189
Son üye
deLary
Top Bottom