Neler Yeni

Elimdeki Ekipman ve parçalar, Oyuncu laptopu kaç lira eder?

efekqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
efekan
Hocam tahmin ettim zaten bende şuanki piyasaya göre fiyat soruyorum, aynı zamanda 8 GB ram var ekran kartı 4GB 15.6 ekranı var işlemci i5-11400H yani benim cihazın özelliklerini okudunuz mu siz hocam acaba ?

tamam en iyi cihaz sizin buyrun 20k yazin cihaza piyasanın zaten herkes içinden geciyo bi de siz geçin

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
tamam en iyi cihaz sizin buyrun 20k yazin cihaza piyasanın zaten herkes içinden geciyo bi de siz geçin
Ne saçmalıyorsun kardeşim sabah sabah, yorum yapmak için yapma, mesaj sayısı falan mı kasıyorsun hayırdır?

efekqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
efekan
Ne saçmalıyorsun kardeşim sabah sabah, yorum yapmak için yapma, mesaj sayısı falan mı kasıyorsun hayırdır?
Ne alaka neden oyle bisey yapiyim? ki sadece sanki piyasa cok dusukmus gibi piyasayi yukseltmeye calisiyomussun gibime geldi. Bende sen 20k yaz almak isteyen alir belki diye yorum yaptim. Neden bi anda asabilesştin anlamadim sen istedigini yazabiliyosun biz yazamiyor muyuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
Ne alaka neden oyle bisey yapiyim? ki sadece sanki piyasa cok dusukmus gibi piyasayi yukseltmeye calisiyomussun gibime geldi. Bende sen 20k yaz almak isteyen alir belki diye yorum yaptim. Neden bi anda asabilesştin anlamadim sen istedigini yazabiliyosun biz yazamiyor muyuz?
Konu benim konum ve konumun amacı fiyat öğrenmek, sen fiyat hakkında yorum yapmıyorsun gereksiz şekilde boş yapıyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Enes Çetinkaya
Instagram
Legends.chcliper
Merhabalar
Arkadaşlar konuyu fiyat danışmak için açıyorum sonrasında ilana koyacağım.
1. Ürünüm

Monster Tulpar T7 19.3 oyuncu laptopu 17.3 144Hz

Cihazın garantisi yeni bitti, ömür boyu Monster bakım garantisi vardır, tüm kutu içeriği duruyor Anti-Virüs için verilen kod dahil kullanılmadı. Kendi eklediklerim; 500 GB SSD 256 GB M.2 SSD arka kapak karbon kaplama.
Cihazın özellikleri 6 GB NVIDIA GeForce GTX1660Ti.
Aydınlatmalı RGB mekanik klavye.
Intel Core i7 9750H.
17,3 inç 144 Hz IPS panel.
8x2 16 GB RAM.
Orijinal Windows 11( crack vs değil kesinlikle orijinal)
10.01.2023 tarihinde batarya sıfır değişti 2000TL.
40Euro'ya Honeywell katı-termal macun uyguladım pump-out sorunu yok yük altında işlemcim 83 dereceyi geçmiyor.
Ederi nedir arkadaşlar.
2. Ürünüm
Corsair HS50PRO Yeşil Gaming Oyuncu kulaklığı

Ürün 9011216 modelidir 50mm neodymium sürücüleri ve net ve kaliteli yüksek bir ses şiddeti vardır.
Kutusu, faturası, tüm içeriği duruyor.
Garantisi yeni bitti elimde 12 adet kulaklık var, bu cihaz bana çekilişten çıkmıştı satmadım ve kullanmadım zaten temizliğinden ve hala üzerinde ambalaj poşetleri olmasından ne kadar temiz olduğu belli.
Cihazımı kodu ile aratırsanız yeni çıkan HS50PRO modellerden değil eski çıkanlardan yeşil renk kodlu, İncehesaptan fiyatına bakabilirsiniz. Siyah ve Mavi modellerden farklıdır.Ürünler kafa bandından tutun sürücülerine ve hatta sürücü üreticilerine kadar farklı, Gaming serisi Yeşil modeldir, diğer mavi Müzik ve Oyun, Siyah model ise yalnızca günlük kullanım ürünüdür.
3. Ürünüm

Goodram IRDM Pro 16 GB (8x2) 3600MHz CL18 Hynix DJR Chip RAM

3 ay önce aldığım hazır sistem ile geldi, DJR chipe sahip. Diğer modellerden çıkma ihtimali %5 %10 civarıdır.
Kutu fatura garantisi vardır. O.C sevenlere özel bir üründür.

4.Ürünüm

Sıfır Razer DeathAdder Essential RZ01-02540100-R3M1 kablolu oyuncu mouse

22/08/2022 tarihinde yetkili satıcıdan aldım ürünümde yoğun kullanımdan dolayı orta tuş bozuldu, garantiye gönderdim ve şu an sıfır ürünü geldi kapalı kutu sıfır şekilde satıyorum 1 sene garantisi var.

Arkadaşlar 1. ürün *** rakam yapar veya 2. ürün *** lira eder şeklinde bana tavsiyede bulunur musunuz bazı ürünleri ilana atmak istemiştim yazdığım metinlerden alıntı yaptım kusura bakmayın tam olarak sıfırdan yazmadım. Teşekkür ederim.
ustam öncelikle sa kendimce ilk önce markadan kaybetti monster marka pc ye 20 k vermem ekran kartı seneye çıkacak oyunlarda dökülmeye başlar yani 20 k verip 1 sene sonra dökülen pc almam burda konu açıyorsanız öncelikle yorum yapanlara saygılı olacaksınız tamam ürününüz sağlam ve bakımlı olsun ama değmez hocam 18 17 k etmez max 14 bence

efekqn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
efekan
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
ustam öncelikle sa kendimce ilk önce markadan kaybetti monster marka pc ye 20 k vermem ekran kartı seneye çıkacak oyunlarda dökülmeye başlar yani 20 k verip 1 sene sonra dökülen pc almam burda konu açıyorsanız öncelikle yorum yapanlara saygılı olacaksınız tamam ürününüz sağlam ve bakımlı olsun ama değmez hocam 18 17 k etmez max 14 bence
Kardeş zaten yapılan yorumlara saygılıyım, ben sadece bilgisi olmadan yazılan, karşıdakinin cihazına çamur atanlara dayanamıyorum, Acer mi Monster mı desen bana ben yine Monster derim, adamların ömür boyu bakım garantisi var, Acer alacağıma Monster alırım yani, Bana 8 GB Ram olan 4GB ekran kartı olan cihazları atıyorlar üstelik 60 HZ 15.6 ekranı var, 3050Tİ değil 3080 olsun, 60Hz yenileme var ekranda 60 FPS üstünü zaten hissetmeyeceksin, anladın mı tam olarak demek isteğimi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Enes Çetinkaya
Instagram
Legends.chcliper
Kardeş zaten yapılan yorumlara saygılıyım, ben sadece bilgisi olmadan yazılan, karşıdakinin cihazına çamur atanlara dayanamıyorum, Acer mi Monster mı desen bana ben yine Monster derim, adamların ömür boyu bakım garantisi var, Acer alacağıma Monster alırım yani, Bana 8 GB Ram olan 4GB ekran kartı olan cihazları atıyorlar üstelik 60 HZ 15.6 ekranı var, 3050Tİ değil 3080 olsun, 60Hz yenileme var ekranda 60 FPS üstünü zaten hissetmeyeceksin, anladın mı tam olarak demek isteğimi?
saygılıyım diyorsun ama adam bence 12 eder demiş tamam belki ürünün güzel ama adamın fikri bu sen işte başka forumlarda şöyle böyle ya tamam ürün senin sen satacaksan koy 17 -18 e satılıyor mu satılmıyor mu gör adamın fikrini almak istiyorsun ama kendi bildiğini adama diretiyorsun o zaman konu açmanın mantığı kalmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bak senin fikrin sana benim fikrim bana ben monster da kullandım acer da kullandım hata vatan pc de çalışıyorum servis konusu olsun her konuda acer bana göre bak vurguluyorum BANA GÖRE acer daha kaliteli bir firma

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
saygılıyım diyorsun ama adam bence 12 eder demiş tamam belki ürünün güzel ama adamın fikri bu sen işte başka forumlarda şöyle böyle ya tamam ürün senin sen satacaksan koy 17 -18 e satılıyor mu satılmıyor mu gör adamın fikrini almak istiyorsun ama kendi bildiğini adama diretiyorsun o zaman konu açmanın mantığı kalmıyor
Kardeşim 12 lira bu cihaza yorum olarak yazılamaz, 12 yazmak karşındaki adamıda kandırmak oluyor malına çamur atmak oluyor, sana kısa ve öz olarak biraz Empati kurmanı söylemek istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Enes Çetinkaya
Instagram
Legends.chcliper
Kardeşim 12 lira bu cihaza yorum olarak yazılamaz, 12 yazmak karşındaki adamıda kandırmak oluyor malına çamur atmak oluyor, sana kısa ve öz olarak biraz Empati kurmanı söylemek istiyorum.
Bak adamın fikri 12 sen buna bir şey deme hakkın yok o adamın özgür fikri kendine göre yorumlamış ve fikrini belirtmiş bana kalırsa da 14 15 arası pc ederi sen adamın fikrini almak istedin adam söyledi tamam bu kadar eğer dediği fiyatı beğenmedin diye zorlamanın alemi yok adam fikrinden dönmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
Bak adamın fikri 12 sen buna bir şey deme hakkın yok o adamın özgür fikri kendine göre yorumlamış ve fikrini belirtmiş bana kalırsa da 14 15 arası pc ederi sen adamın fikrini almak istedin adam söyledi tamam bu kadar eğer dediği fiyatı beğenmedin diye zorlamanın alemi yok adam fikrinden dönmez
Siz yorumları okudunuz mu ? Benim cihazımı 60Hz ekranlı 15.6 ekran 8 GB RAM ve 4 GB Ekran kartlı cihazla kıyaslıyor, 3050 var üzerinde diyor, 60 HZ ekranda 3050 değil 4080 bile olsa 60 FPS üstünü zaten hissetmezsin, sende bunu iyi biliyorsundur, herkesin fikrine saygılıyım ama 30 yaşıma geldim kardeşim kimseden lafımı saklamam, fikrimi söylemek benimde hakkım, sen neden şahsı savunuyorsun onu anlamıyorum, adam yorum bile atmıyor, sen konuma sürekli yeni mesaj bırakıyorsun üstelik konumla alakası yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Enes Çetinkaya
Instagram
Legends.chcliper
Siz yorumları okudunuz mu ? Benim cihazımı 60Hz ekranlı 15.6 ekran 8 GB RAM ve 4 GB Ekran kartlı cihazla kıyaslıyor, 3050 var üzerinde diyor, 60 HZ ekranda 3050 değil 4080 bile olsa 60 FPS üstünü zaten hissetmezsin, sende bunu iyi biliyorsundur, herkesin fikrine saygılıyım ama 30 yaşıma geldim kardeşim kimseden lafımı saklamam, fikrimi söylemek benimde hakkım, sen neden şahsı savunuyorsun onu anlamıyorum, adam yorum bile atmıyor, sen konuma sürekli yeni mesaj bırakıyorsun üstelik konumla alakası yok.
30 yaşındasın ama fikirlere saygı duymuyorsun anladım iyi günler

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yasin
30 yaşındasın ama fikirlere saygı duymuyorsun anladım iyi günler
Bak gerçekten çok garip birisin, kardeşim yorumlara saygılıyım, ama çamur atılmasına, bir konuda bilgi sahibi olmadan yazılmasına karşıyım, gerçekten saygılıyım, ama başka cihazlarla kıyaslama yapılınca hakkımı savunmak istedim, aslında biraz empati kursan her şey düzelecek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,240
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom