Neler Yeni

ELVEDA Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Özgür
668 TL'ye Ajazz markasının AK871 model wireless klavyesini Youtube kanalımda incelemek için aldım. Kutu açılışı videosunu çektikden sonra video sonrası testlere bakmak istedim... Geçikme tarafında neredeyse değili asla asla bir fark yok... Ayrıca ikiside red switch olmasına karşın Ajazz AK871 daha iyi bir hissiyat sunuyor. Tek kötü yanı Türkçe karakterler yok ve enterı küçük.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Serkan UÇMAZ
668 TL'ye Ajazz markasının AK871 model wireless klavyesini Youtube kanalımda incelemek için aldım. Kutu açılışı videosunu çektikden sonra video sonrası testlere bakmak istedim... Geçikme tarafında neredeyse değili asla asla bir fark yok... Ayrıca ikiside red switch olmasına karşın Ajazz AK871 daha iyi bir hissiyat sunuyor. Tek kötü yanı Türkçe karakterler yok ve enterı küçük
668 TL'ye Ajazz markasının AK871 model wireless klavyesini Youtube kanalımda incelemek için aldım. Kutu açılışı videosunu çektikden sonra video sonrası testlere bakmak istedim... Geçikme tarafında neredeyse değili asla asla bir fark yok... Ayrıca ikiside red switch olmasına karşın Ajazz AK871 daha iyi bir hissiyat sunuyor. Tek kötü yanı Türkçe karakterler yok ve enterı küçük.
saber rgb inceledin mi almayı düşünüyorum

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınmaması gereken bir klavye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak bu performansı almanın bir püf noktası var farklı şekillerde denedim performansı daha iyiye gitmiyor ancak videosunu çektiğimde o püf noktayı sizlerle paylaşacağım.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Arnold Ciwardagexer
Alınmaması gereken bir klavye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak bu performansı almanın bir püf noktası var farklı şekillerde denedim performansı daha iyiye gitmiyor ancak videosunu çektiğimde o püf noktayı sizlerle paylaşacağım.
871 modeli ilerde bağlantı sorunları yapıyormuş diye duydum. Böyle bir durum yazarsanız lütfen bunu da ekleyin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
İbrahim Aykutluğ
Dongle ile bağlantı sonucunda istersen aynı şekilde 3 yıl kullan bu ms süresini artırmaz çünkü fiziksel bir şey ya da bitecek bir şey bulunmamaktadır ancak parazitlenme oluştuğu takdirde o zaman geçmiş olsun.

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Özgür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dongle ile bağlantı sonucunda istersen aynı şekilde 3 yıl kullan bu ms süresini artırmaz çünkü fiziksel bir şey ya da bitecek bir şey bulunmamaktadır ancak parazitlenme oluştuğu takdirde o zaman geçmiş olsun.
Arkadaş zamanla oluşuyor dememiş, kronik bir sorundan bahsediyor sanırım. Klavyeyi kullanmaya başladım bazı şeyler farkedilebilir düzeyde.. Umarım 1 hafta 10 gün sonraya güzel bir deneyim paylaşacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,804
Üyeler
152,333
Son üye
asdfgik
Top Bottom