Neler Yeni

Öneri En fazla 150-200 TL arası F/P ürünü bir 90x40 mousepad öneri

CptSpork

80+ Bronze

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Düz klasse'ye bakabilirsiniz o zaman hocam pro ile arasında çok fark olacağını sanmıyorum
Ben clasic kullanıyorum, arada fark var gerçekten. Klasik oyunculuk için kötü. Hızlı aşındı şimdi ters çevirip kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaliteli ama uzun ömürlü değil, Max 4-5 ay kullanılır

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Asım

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Fiyatına göre başarılı bir ürün gibi duruyor. Amazondan alışveriş yapmadım hiç ama gerek iade koşulları gerek hizmet kalitesi olarak iyi diyorlar. Amazondan alınır mı ?
Aynısı aldım. Bugün ulaştı. Normalde aynı markanın Tiger modelini kullanıyorum yaklaşık 5 aydır ve fazlasıyla memnunum. Bunu almamdaki amaç hem trendyolda 300 civarıydı hemde klavyenin altını da temiz tutması için. Bu fiyat bandında alacağın bu boyutta daha iyi bir ürün yok. Marka kaliteli bir marka. 2 şirket aynı fabrikada ürünleri çıkarıp farklı isimler ile piyasaya sürüyordu. Birisi bu diğerini hatırlamıyorum fakat daha yüksek fiyatlara satılıyordu diğer markada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısı aldım. Bugün ulaştı. Normalde aynı markanın Tiger modelini kullanıyorum yaklaşık 5 aydır ve fazlasıyla memnunum. Bunu almamdaki amaç hem trendyolda 300 civarıydı hemde klavyenin altını da temiz tutması için. Bu fiyat bandında alacağın bu boyutta daha iyi bir ürün yok. Marka kaliteli bir marka. 2 şirket aynı fabrikada ürünleri çıkarıp farklı isimler ile piyasaya sürüyordu. Birisi bu diğerini hatırlamıyorum fakat daha yüksek fiyatlara satılıyordu diğer markada.
https://ty.gl/61hxb9zcts güncel olarak kullandığım ürün de bu hocam. Altındaki soru cevaplara bakarsanız dediğim olayı anlayacaksınız

Top Bottom