Neler Yeni

En fazla 650₺ liraya Bluetooth Kulak İçi kulaklık önerisi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bütçe
650
Ağırlıklı olarak telefonda, bisiklet sürerken ve spor yaparken kullanılacak. %99 oranında müzik dinlenecek. Yani nihai amaç müzik. Bütçem 650 lira.

Kullanacağım telefon Realme GT2. Tercihim silikonlu. Şuan aklımdaki ürün bu ama hiçbir şey bilmiyorum :D

Bütçeyi belki 30-50 lira falan arttırabilirim ama 650 lira zaten benim limitimi arttırdığım bütçem. Normalde bütçem 550 lira gibi bir şeydi

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
biraz geçiyor bütçeyi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Wave 100 TWS için bütçeyi çok zorlamam gerekir. Diğerlerini ise hiç alamam. Bu kulaklıklarda Realtek/qualcomm farkı da varmıs sanırım pek bilgim yok. Hangisi daha iyidir?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,072
İsim
Oğuz Oğuz
Ağırlıklı olarak telefonda, bisiklet sürerken ve spor yaparken kullanılacak. %99 oranında müzik dinlenecek. Yani nihai amaç müzik. Bütçem 650 lira.

Kullanacağım telefon Realme GT2. Tercihim silikonlu. Şuan aklımdaki ürün bu ama hiçbir şey bilmiyorum :D

Bütçeyi belki 30-50 lira falan arttırabilirim ama 650 lira zaten benim limitimi arttırdığım bütçem. Normalde bütçem 550 lira gibi bir şeydi

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut

bunu kullanıyorum hocam 6 aydır çok memnunum n11 her gün 18.00 da mobil uygulamada indirim kodları veriyor 500 e 50 TL var onu alıp bide naysla alırsan 513 TL civarına geliyor. qcy ht05 de bu fiyat civarında çok övülüyor onada bakabilirsin

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Wave 100 TWS için bütçeyi çok zorlamam gerekir. Diğerlerini ise hiç alamam. Bu kulaklıklarda Realtek/qualcomm farkı da varmıs sanırım pek bilgim yok. Hangisi daha iyidir?
inceleme videosu izleyip karşılaştırman daha sağlıklı olur

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
Deniz Bey

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

Krm01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Kerem
Qcy T20 kullandım 1 yıl kadar.
Sesi tipi vs çok güzel ama spordayken filan müzik açıldığı zaman sesi son yapsam bile dışarıdan ses alıyordu.
Mikrofonu gayet iyiydi.
Şarjı kutusuz 4-5 saat gidiyordu.
Kutulu 15-20 arası kullanıma bağlı değişir.
Geçen kutuyu düşürdüm yoldayken geri aldığımda biri de kulaklığın yere düşmüş araba ezdi.
Mıknatısı idare eder. Çokta iyi tutmuyor.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,984
İsim
MehmedVII

Geçen sene Ağustos ayında Oppo Enco Buds satın aldım. Daha önceden W11 kullanıyordum onun modifiyeli hâli gibi bir şey. 6 saate kadar şarjı gidiyor kutusu ile de 24 saat. Bass olarak cidden çok iyi. Müzik vs dinlerken bass'a çok önem veren birisi olarak bass performansı baya baya iyi. Hızlı şarj oluyor. Oyun modu ile 80ms gecikme oluyor hiç ses geç geliyormuş gibi hissettirmiyor. Günlük kullanımdan çok oyunlarda kullanıyorum aldığımdan beri pek başka kulaklık kullanmadım oyunlarda ses kasma performansı çok iyi. Düşmanların nerede olduğu anlaşılıyor. Kardeşim de sırf tasarımından dolayı Oppo Enco Buds 2 aldı fakat onun bass performansı ve kulağa oturması Oppo Enco Buds'a göre baya kötü denedim. Şarj olarak daha uzun ancak kulaklık ve kutu şarjının ne durumda olduğunu göremiyorsun sadece beyaz ışık var. Oppo Enco Buds'da duruma göre yeşil, sarı, kırmızı oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süre 500 liradaydı ben de 500'e almıştım Mediamarkt'tan. Kışın 500'dü

Mikrofon olarak da iyi ses karşıya gayet net gidiyor.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Geçen sene Ağustos ayında Oppo Enco Buds satın aldım. Daha önceden W11 kullanıyordum onun modifiyeli hâli gibi bir şey. 6 saate kadar şarjı gidiyor kutusu ile de 24 saat. Bass olarak cidden çok iyi. Müzik vs dinlerken bass'a çok önem veren birisi olarak bass performansı baya baya iyi. Hızlı şarj oluyor. Oyun modu ile 80ms gecikme oluyor hiç ses geç geliyormuş gibi hissettirmiyor. Günlük kullanımdan çok oyunlarda kullanıyorum aldığımdan beri pek başka kulaklık kullanmadım oyunlarda ses kasma performansı çok iyi. Düşmanların nerede olduğu anlaşılıyor. Kardeşim de sırf tasarımından dolayı Oppo Enco Buds 2 aldı fakat onun bass performansı ve kulağa oturması Oppo Enco Buds'a göre baya kötü denedim. Şarj olarak daha uzun ancak kulaklık ve kutu şarjının ne durumda olduğunu göremiyorsun sadece beyaz ışık var. Oppo Enco Buds'da duruma göre yeşil, sarı, kırmızı oluyor.

Uzun süre 500 liradaydı ben de 500'e almıştım Mediamarkt'tan. Kışın 500'dü
Enco Buds mı alsam acaba ya hem Realme OPPO' nun takım olurlar belki :D

8mm sürücü bana biraz küçük geldi ama kulak içilerde sürücü muhabbetinden çok anlamam ama bütçemde 10-12mm sürücülü çok kulaklık da var

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom