Neler Yeni

Yardım En İyi Borsa Aracı Kurum Uygulaması Hangisi?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
midas düzel 1/10000 kesinti yapıyor
Midas'da kesinti düşük ama zincir emir veremiyorum o sıkıntı oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

midas düzel 1/10000 kesinti yapıyor

günde %2-4 demek çok iyi bir rakam her gün bu rakamı tutturabilirsen geleceğin milyoneri olursun :D
Yeni yeni öğrenmeye başladım sürekli %2-4 olmasada zarar ettiklerim az. Zararımın dahada azalması için bankadan yatırım yapmak daha iyi gibi geliyor bana çünkü bazen zincir emir çok önemli olabiliyor -2 de durmak var hissenin tabanı görmesi var.

vinsanity1525

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
vinsanity1525
Midas'da kesinti düşük ama zincir emir veremiyorum o sıkıntı oluyor.

Yeni yeni öğrenmeye başladım sürekli %2-4 olmasada zarar ettiklerim az. Zararımın dahada azalması için bankadan yatırım yapmak daha iyi gibi geliyor bana çünkü bazen zincir emir çok önemli olabiliyor -2 de durmak var hissenin tabanı görmesi var.
bana hergün %2 kazandır daha fazlasını sana komisyon olarak veirrim kanka söz

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,725
İsim
Bilal Tepe
Ziraatte işlem ücreti yok öneririm haricini bilmiyorum A1 capital de iyi diyolar

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
bana hergün %2 kazandır daha fazlasını sana komisyon olarak veirrim kanka söz
Hergün demiyorum ki diyemem çünkü endeks sürekli + gitmiyor bu durum söz konusu değil ama genele baktığımda %0,50-4 arası kazanç yakalayabiliyorum bazen gün içi olmayabiliyor 4 gün beklemek gerek bazen 1 haftadan fazla beklemek lazım tavan için. Spek hisselere fazla girmediğim için zarar olasılığımı olabildiğince düşürüyorum. Bazen büyük şirketlerde - ye düşebiliyor hergün kazanıyorum demek mantıken olamaz zaten.

Ziraatte işlem ücreti yok öneririm haricini bilmiyorum A1 capital de iyi diyolar
ZBorsa uygulaması yüklü ama nasıl yani şimdi hisse alımında komisyon almıyor mu?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,725
İsim
Bilal Tepe
Hergün demiyorum ki diyemem çünkü endeks sürekli + gitmiyor bu durum söz konusu değil ama genele baktığımda %0,50-4 arası kazanç yakalayabiliyorum bazen gün içi olmayabiliyor 4 gün beklemek gerek bazen 1 haftadan fazla beklemek lazım tavan için. Spek hisselere fazla girmediğim için zarar olasılığımı olabildiğince düşürüyorum. Bazen büyük şirketlerde - ye düşebiliyor hergün kazanıyorum demek mantıken olamaz zaten.

ZBorsa uygulaması yüklü ama nasıl yani şimdi hisse alımında komisyon almıyor mu?
Komisyon yok hocam ben yaklaşık 6 7 aydır alıp satıyorum hiç para kesmedi bazen iş Bankası ve garantiden aldım kuzenlere onlarda hep 1 2 TL falan alıp satarken kesti

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
Komisyon yok hocam ben yaklaşık 6 7 aydır alıp satıyorum hiç para kesmedi bazen iş Bankası ve garantiden aldım kuzenlere onlarda hep 1 2 TL falan alıp satarken kesti
ZBorsa'da en az 10.000 TL ile giriş yapmak gerekiyormuş doğru mu?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,725
İsim
Bilal Tepe
10.000 TL nakit olarak mı orada duracak yoksa 10.000 TL'yi geçgin bir tutarla hisse mi alacağım?
İlk yatirmada 10k yatirmaniz lazım sonra istediğiniz kadar yatırıp çekiliyor diye biliyorum ben ilk başta 50k koyduğum için fikrim yok pek o konuda

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT
İlk yatirmada 10k yatirmaniz lazım sonra istediğiniz kadar yatırıp çekiliyor diye biliyorum ben ilk başta 50k koyduğum için fikrim yok pek o konuda
Yani borsa hesabına 10.000 atmam yeterli hisse almam gerekmiyor?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Serdar BULUT

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Alper Erkartal
İş bankası en çok komisyon kesen bankalardan biri nasıl 1 2 TL kesti anlamadım ben 90 bin TL ile girmiş olduğum kağıtta 97 bin ile çıkınca benden satarken 230 TL ye yakın para kesti alırkende kesiyor kesinlikle tavsiye etmiyorum

Top Bottom