Neler Yeni

En iyi faiz oranı veren banka hangisi

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
işte sorun orada her yazana inanmıyorum demek zorunda değilim dini konularda kimse tanımadığı kişilere akıl vermemeli, ayrıca bizde biliyoruz haram olduğunu bilmeyen çok azdır herhalde
Tabi hakkınız var bu konu ile ilgili arkadaş sadece haram olduğunu söylemiş neyse hocam size iyi forumlar diliyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Uyarmak bizim görevimiz. Kendi yapar yapmaz ona kalmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru yapıyor.
Abicim uyarmak sanamı düşüyor? Bu kişi aklı başında biri.

kırmızışarapp

80+ Silver
Faizli paradan zarar geleceğinden asla önermem. O paradan size hayır gelmez. Faiz haram çünkü.
Öle mıymış xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

@EFI Shell devlet neden faiz alıyor o zaman gençlerden ? : D

Son düzenleme:

Nyrxia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Ahmet
Faizli paradan zarar geleceğinden asla önermem. O paradan size hayır gelmez. Faiz haram çünkü.

Uyarmak bizim görevimiz. Kendi yapar yapmaz ona kalmış.
Bakın sözde müslüman arkadaşlarım kardeşlerim. Necm 38de denildiği üzere "Hiç kimse başkasının günahını yüklenmez." Bende bir muslumanim ancak tebliğcilik oynamayı yok efendim seni düşünüyorum dostum kafasına girmeyi sevmiyorum. Arkadaşın sorusu en yüksek faiz veren banka. Banka sorduguna göre +18 bir birey sizce bu adamın Türkiye gibi bir ülkede faizin dini gerekçelerini sonuçlarını bilmeme ihtimali var mı? Biliyor mutlaka o zaman ne yapıyoruz burada Müslümancılık oynayacağımıza kendi amelimize bakıyoruz. Unutmayın kardeşlerim her koyun kendi bacağından asılacak diğer tarafa gittiğinizde bırakın bu arkadaşı anne babanızı umursamayacaksiniz hesap günü. O yüzden basit bir forumdaki arkadaşın faiz cabasindan banane diyip geçmek en iyisi.

Top Bottom