Neler Yeni

Çözüldü✓ En iyi film deneyimi için kulaklık seçeneği nedir?

OrnFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berkant Mercan
Bütçe
3500
Selamlar dostlar, Audio-Technica ATH-M50x modelini aldım ancak kulak zevkime uymadığı için geri iade ettim. Şimdi bassları gerçekten hissedebileceğim, sanal 7.1 özelliğiyle etkili bir film deneyimi sunacak bir kulaklık arıyorum. Araştırmalarıma göre Razer Kraken V3 bu özelliklere sahip gibi görünüyor, ancak emin olamadım. Diğer seçenekler arasında Corsair HS80 ve HyperX Cloud III var. Ayrıca, tüm bunlardan daha iyi olduğunu duyduğum Logitech G Pro X modelini temiz ikinci el olarak da düşünebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler!

Starlex

80+ Silver
Selamlar dostlar, Audio-Technica ATH-M50x modelini aldım ancak kulak zevkime uymadığı için geri iade ettim. Şimdi bassları gerçekten hissedebileceğim, sanal 7.1 özelliğiyle etkili bir film deneyimi sunacak bir kulaklık arıyorum. Araştırmalarıma göre Razer Kraken V3 bu özelliklere sahip gibi görünüyor, ancak emin olamadım. Diğer seçenekler arasında Corsair HS80 ve HyperX Cloud III var. Ayrıca, tüm bunlardan daha iyi olduğunu duyduğum Logitech G Pro X modelini temiz ikinci el olarak da düşünebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler!
Bence bu kulaklıta alınabilir https://amzn.eu/d/04DJSUre (not; bütçeyi dikkat etmemişim kusura bakmayın)

Starlex

80+ Silver
bütçemin çok üstünde
Kusura bakmayın dikkat etmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aralarından g pro x en mantıklısı ama özellikle oyun içinde alacaksanız cloud 3 alın derim

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ayberk Battal
hiçbir kulaklıkla bassları gerçekteki gibi hissedemezsin. böyle ses sistemi oluşturmalısın ki patlama olduğunda komşular kapına gelmeli

Ekler

• hoparlörr.jpeg
    hoparlörr.jpeg
    468.9 KB · Hit: 11
Top Bottom