Neler Yeni

en iyi hazır sistem sitesi hangisidir?

matiz1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur mutlu
merhabalar pc almak istiyorum ama aldığım sitede sorun yaşamak istemiyorum en güvenilir en sıkıntısız hazır sistem satan site önerir misiniz

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
merhabalar pc almak istiyorum ama aldığım sitede sorun yaşamak istemiyorum en güvenilir en sıkıntısız hazır sistem satan site önerir misiniz
Bütçe ?
Bildiğiniz gibi teknoloji şans işi. Belirtilen bütün sitelerde sorun yaşayanlarımız illaki olmustur. Tamamen güvenilir olmasını istiyorsanız gidip kendiniz toplayın vatandan veya itopyadan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Berke
Bırak o zaman cevabı o adam versin :)
yorum yapmak için yapmayı bırakın diye diyorum :D :D hemen savunmaya geçmene gerek yok .Kötü bişey demedim sonuçta donanım arşivi üyelerinin çoğu okumadan direk atlıyor yorumlara yada okumaları yazmaları yok :D kim bilir

matiz1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
uğur mutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe ?
Bildiğiniz gibi teknoloji şans işi. Belirtilen bütün sitelerde sorun yaşayanlarımız illaki olmustur. Tamamen güvenilir olmasını istiyorsanız gidip kendiniz toplayın vatandan veya itopyadan.
sormanız iyi oldu teşekkür ederim bütçe 25000-30000 arası valorant gta5 kingdome come deliverance tarz oyunları oynamayı düşünüyorum valorantta 300 üzeri fps almak diğer oyunları da yüksek kalitede oynamak istiyorum

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
yorum yapmak için yapmayı bırakın diye diyorum :D :D hemen savunmaya geçmene gerek yok .Kötü bişey demedim sonuçta donanım arşivi üyelerinin çoğu okumadan direk atlıyor yorumlara yada okumaları yazmaları yok :D kim bilir
Şu an konuyu açan arkadaşa bir faydan yok. Sadece forum hakkında fikirlerini dile getiriyorsun. Bu durumda yorum yapmak için yorum yapan sen oluyorsun.
Farkındasındır umarım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

sormanız iyi oldu teşekkür ederim bütçe 25000-30000 arası valorant gta5 kingdome come deliverance tarz oyunları oynamayı düşünüyorum valorantta 300 üzeri fps almak diğer oyunları da yüksek kalitede oynamak istiyorum
Şu an belirttiğiniz fiyat bandında yüksek performanslı bir sistem hatırlamıyorum ne yazık ki. Konu başlığını direkt bütçenizi belirterek tekrar düzenleyin. Bilgili arkadaşlar sizlere sistem paylaşımları yapıcaktır. Duruma göre satan siteler üzerinden araştırmalarınızı sürdürürsünüz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Berke
Şu an konuyu açan arkadaşa bir faydan yok. Sadece forum hakkında fikirlerini dile getiriyorsun. Bu durumda yorum yapmak için yorum yapan sen oluyorsun.
Farkındasındır umarım :)
Sen önce okumayı öğren sonra cevap ver bu kadar ağlamanı gerektiricek bişey demedim sadece adam sistem sormamış bütçeyi napıcan dedim :D Buralara kadar uzatmanın bi anlamı yoktu. Hem suçlusun hem güçlü ne güzel :D

Son düzenleme:

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Sen önce okumayı öğren sonra cevap ver bu kadar ağlamanı gerektiricek bişey demedim sadece adam sistem sormamış bütçeyi napıcan dedim :D Buralara kadar uzatmanın bi anlamı yoktu. Hem suçlusun hem güçlü ne güzel :D
Çok basit bir şey söylüyorum sana. Dediğin şey konu açan kişiyi ilgilendirir. Seni ilgilendiren bir durum yok :)
En azından konu sahibinin yazdığım şey için yaptığı açıklamayı okuduktan sonra bu konudan çıkman gerekirdi. Hala çirkeflik peşindesin :)

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
bütçeyi napıcan adam sistem önerisi istememiş :D alemsiniz :D
bütçeyi bilmeden adam nasıl sistem önerisi atabilir mesela yani 5k lık pc de atabilir 40k lık da ayrıca forum üyelerinin çoğunun okuma yazması yoksa niye bu forumdasın

Belek

80+
itopya, gamegaraj, sinerji ucuz ve guvenilirdir.
Elden alacaksan vatandan toplayabilirsin fakat biraz pahaliya patlar

Top Bottom