Neler Yeni

En iyi İptv Serveri nedir ?

AyazArm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ayaz Armutlu
Aradaşlar Selam iptv alıcamda netim iyi sizce hangisini alim ?

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
İPTV'de bir çeşit korsan. Önermem gidin Bein Sports alın.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
İPTV'de bir çeşit korsan. Önermem gidin Bein Sports alın.
BeinSports alıyoruz da aldığımız hizmet hoş değil.

Biz de Digiturk uydusu yok. O yüzden BeIN Connect uygulamasından Smart TV uygulaması için Süper Lig sezonluk paket aldk. Ama Bein Connect SmartTv uygulaması bildiğiniz bozuk. Her maç yayın donuyor. Ha bire Digiturk destekle uğraşıyoruz.

Grxttr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir

Biz de Digiturk uydusu yok. O yüzden BeIN Connect uygulamasından Smart TV uygulaması için Süper Lig sezonluk paket aldk. Ama Bein Connect SmartTv uygulaması bildiğiniz bozuk. Her maç yayın donuyor. Ha bire Digiturk destekle uğraşıyoruz.
İlla Digiturk ün ken uydusu olması gerekmiyor türksat yada eutelsat olması yetiyor

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

En azından kimsenin hakkını yemiyorsunuz. Bende Digiturk kullanıcısıyım asla tavsiye etmem ama Süper Lig yüzünden kullanıyorum.

batuhan0088

80+ Bronze
Ben kullanıyorum her sene alırım 200 TL verdim 1 sene kafam rahat mis gibi tv telefon pc her yerden izliyorum

AyazArm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Ayaz Armutlu
Top Bottom