Neler Yeni

En iyi Oyuncu kulaklığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogus
Bütçe
5000
Merhaba valorant için kulaklık alacam ama ses kalitesi bilirsiniz çok önemli hem ses kalitesi iyi olup hem mikrofon kalitesi iyi olan bir kulaklım önerir misiniz? bütçe 4 5 arası

Telefonunu Çıkra

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Çok klasik olacak ama konu oyun ve ses kasma olunca Cloud lar baya sağlam. Mikrofon iş görür seviyesinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok klasik olacak ama konu oyun ve ses kasma olunca Cloud lar baya sağlam. Mikrofon iş görür seviyesinde
Bi ara kullanmıştım bunu yeni kulaklıklar deneyimlemek istiyorum

Telefonunu Çıkra

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Bi ara kullanmıştım bunu yeni kulaklıklar deneyimlemek istiyorum
Bildiğim kadarıyla konu ses saptamak olunca Cloud3 ler fiyatının çok üstünde.
Cloud 3 de çıkalı o kadar olmadı ama tabi karar senin

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogus
Bildiğim kadarıyla konu ses saptamak olunca Cloud3 ler fiyatının çok üstünde.
Cloud 3 de çıkalı o kadar olmadı ama tabi karar senin
Mikrofonunda kaliteli olmasını istiyorum ben ömürlük kulaklık istiyorum ya asus rog delta white nasıl sizce

Telefonunu Çıkra

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Mikrofonunda kaliteli olmasını istiyorum ben ömürlük kulaklık istiyorum ya asus rog delta white nasıl sizce
Mikrofonu veya ses kalitesini deneyimleyemedim ancak mağaza da kafama taktığım 1dk lık deneyim ile şunu söyleyebilirm aşırı rahat ve sesi çok iyi yalıtıyor. Oradaki hiçbir kulaklık öyle bir etki veremedi bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogus
Attığıma baktın mı dost?
Onada baktım onunla ⁩ asus rog delta white bunun arasında kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mikrofonu veya ses kalitesini deneyimleyemedim ancak mağaza da kafama taktığım 1dk lık deneyim ile şunu söyleyebilirm aşırı rahat ve sesi çok iyi yalıtıyor. Oradaki hiçbir kulaklık öyle bir etki veremedi bana.
Benim bi arkadaşım kullanıyorda çok memnun al diyor bide burdan fikir almak istedim

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,289
İsim
Emir

Benim bi arkadaşım kullanıyorda çok memnun al diyor bide burdan fikir almak istedim
arctis boş şişirilmiş kulaklık.Fps için cloud 3.Ek olarak bunu kullandım zaten falan demişsin fakat bu çıkalı fazla olmadı?Cloud 2 ile karşılaştırmayasın.Mikrofon performansı da zaten güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kutlu
İkiside gayet güzel şahsen ben attığımı kullandığım için sadece onun hakkında konuşabilirim kararıda sana bırakıyorum öncelikle şarjı hızlı olması + olarak ses kaybının az olması gerçekten çok avantajlı ayrıca saati 30 saat götürüyor olarak iddia edilsede bende 26 saat civarı gidiyor kullanıma göre sanirim ancak çok sapmaz mikrofonu konusunda her zamanki gibi beklenilenden çok iyide değil düşük de değil o yüzden biraz üzücü o konuda ama ses konusunda iyi

İkiside gayet güzel şahsen ben attığımı kullandığım için sadece onun hakkında konuşabilirim kararıda sana bırakıyorum öncelikle şarjı hızlı olması + olarak ses kaybının az olması gerçekten çok avantajlı ayrıca saati 30 saat götürüyor olarak iddia edilsede bende 26 saat civarı gidiyor kullanıma göre sanirim ancak çok sapmaz mikrofonu konusunda her zamanki gibi beklenilenden çok iyide değil düşük de değil o yüzden biraz üzücü o konuda ama ses konusunda iyi
Kablosuz istersen bence güzel seçenek kabloluda cloud 3 önerirdim ses olarak denemedim ancak mağazada takıp biraz bakmıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogus
arctis boş şişirilmiş kulaklık.Fps için cloud 3.Ek olarak bunu kullandım zaten falan demişsin fakat bu çıkalı fazla olmadı?Cloud 2 ile karşılaştırmayasın.Mikrofon performansı da zaten güzel
Çok kararsız kaldım ya kablosuz mu alsam yoksa vloud 3 müdoğru ben 2 yi kullanmıştım

Top Bottom