Neler Yeni

En İyi Yayıncı

ISuwatrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mirhan Vural
Sizce bu günlerde en iyi yayıncı kim ve neden? Benim nacizane görüşüm Elraen ' dir zira diğer yayıncılar gibi (jahrein) millete sallamıyor ve muhabbeti sarıyor :,v

bekir.440

80+
Bende Unlost'u severim oda millete pek sallamıyor. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Sizce bu günlerde en iyi yayıncı kim ve neden? Benim nacizane görüşüm Elraen ' dir zira diğer yayıncılar gibi (jahrein) millete sallamıyor ve muhabbeti sarıyor :,v
Kişiden kişiye degişir bence cs oyuncuları arasından oynayışlarını sevdigim için tecoNe,Woxic,XANTARES Fortnite için yayıncıları ise Rasney,Balaskoni,Motor falan tabii ki yanında ise un.,wtcn,elraen vs.

Son düzenleme:

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Elraen i severim iyi yayıncı onun dışında Thaldrin de güzel küfür sevenler için Ataberk Doğan yani kisiden kisiye değisen bir soru.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Mithrain benim en sevdiğim yayıncıdır. Yetenekli sohbeti hoş bir yayıncı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Tunahan Akbey
kendineMüzisyen , Wtcn , Uthenera , Elraen benim favorilerim elraen saruhanın dayak yemesinden sonra iyice beğendiğim biri oldu .Gerçekten kendı yolunda ve kaliteli bi yayıncı .

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Muhammet bodur
Unlost ve pqueen gayet muhabbetleri sariyor izlenicek insanlar

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Unlost izlemek keyif veriyordu ama 1 senedir yayınlarda pek göremiyoruz. Pqueen aktif olarak yayınlarda ve sosyal medyayıda aktif olarak kullanmasıyla birlikte en iyi yayıncı diyebilirim.

Top Bottom