Neler Yeni

En sevdiğim forum Donanım arşivi forum oldu

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Artık en sevdiğim forum "Donanım Arşivi Forum" gözüme çok güzel geldi

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,921
İsim
Taha Efe
Bende. Bundan önce 4 5 Yıldır bir Youtuberın Forumuna üyeydim İlk başta el değiştirdi sonra kapandı Cok Üzülmüştüm.
Sonra bu forum acıldı :)

Juiclair0

80+ Silver

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,183
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Bunun üzerine foruma tekrardan konfetti efekti getirilmesi lazım.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,002
İsim
Mert Metshi
IMG_20220511_171721.jpg

Bura.K

80+ Silver
Technopat'ı çoğu kişi sırf kurallarından dolayı sevmiyor. Ama kuralları gayet yerinde ve güzel. Tabi değişir, ama uyamıyorsan maalesef orayı kötüleyemezsin, senin sorunun, forumun değil. Yani Türkçe Kurallarına uymak çok zor bir şey değil açıkçası. Bunu her fırsatta Technopat'ı eleştirenlere söylüyorum. Ha, moderasyonla aranızda bir olay olmuştur falan onu bilemem ama kurallarını eleştirebilirsiniz ama "çöp, berbat" gibi kelimeler kullanmak çok ağır ve sınırın dışında olur. Kurallar zaten yeterince esnek.

Konuya gelecek olursak DA benim için 2. Planda kalıyor. Sebebi biraz az olan aktiflik. Abdullah reisin paylaştığına göre son zamanda artan bir trafik olsa dahi Technopat gibi bir forumdan sonra buraya uğrayınca biraz şaftın kayıyor. Tabi oranın aktifliği ile burayı kıyaslamak bir olmaz, sadece beni biraz bıktıran mı diyeyim, tuhaf getirten mi diyeyim bilemedim. Bir de Technopat'a kıyasla son zamanda ne kadar engelleseler dahi çoğalan "Gerici tayfa" ve "Yanlış bilgilendiren" tayfa var. Bende yanlış bilgilendirmeler yaptım sonradan özür dileyip konuyu terk ettim. Bunlar, konu hakkında hiçbir bilgisi olmamasına rağmen inadına kendi dediklerini savunurlar. Kaktüs yerler karpuz derler. Ama DA'da en beğendim olay yazarken en azından 3-4 kere düşünmüyorsun, mesajını çok sonradan bile değiştirebiliyorsun, çok gereksiz 6 aylık konular ön plana çıkmıyor ve Technopat'a kıyasla daha hızlı. Elimden geldiğince forumda Gündeme dair haberler ve Dizüstüne dair bilgiler paylaşıyorum. Ek olarak Donanım Arşivinin moderasyon ekibi Technopat'a kıyasla en azından biraz daha iyi.

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook