Neler Yeni

🔥İndirim EN UCUZ 4050 LAPTOP (22.499 TL) KALİTELİ

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ConquerorXIV

80+ Gold

ConquerorXIV

80+ Gold
Rapor etme nedeni:Konuyla alakasız mesaj / spam
her gün senin gibiler ile uğraşıyorum özellikle, sen daha ilkokula giderken ben bu forumda öneri yapıyordum gelmiş üçü beşten sallıyorsun
muhatabım bile olamazsın kaale alıp cevap veriyorum hata bende daha cevap bile verme istersen.

332merek

80+ Bronze
her gün senin gibiler ile uğraşıyorum özellikle, sen daha ilkokula giderken ben bu forumda öneri yapıyordum gelmiş üçü beşten sallıyorsun
muhatabım bile olamazsın kaale alıp cevap veriyorum hata bende daha cevap bile verme istersen.
biliyorum söylemene gerek yok
bu forumda 2020 den beri kaç saatini harcadığını günde 10 saat forumda vakit geçirdiğini hayatsız olduğunu az çok tahmin edebiliyorum
tekrardan ,söylemene gerek yok yani

louis bloom

80+ Silver
bu forumda 2020 den beri kaç saatini harcadığını günde 10 saat forumda vakit geçirdiğini hayatsız olduğunu az çok tahmin edebiliyorum
hocam bu ne bicim üslup arkadas cok dogru demis bunu böyle indirimli diye atip cok iyi cart curt diyerek yanlis yonlendirme yapmissin çöp kart 60w ayriyeten adama saygisiz deyip durduk yere sen git 32 cek yazmissin

332merek

80+ Bronze
hocam bu ne bicim üslup arkadas cok dogru demis bunu böyle indirimli diye atip cok iyi cart curt diyerek yanlis yonlendirme yapmissin çöp kart 60w ayriyeten adama saygisiz deyip durduk yere sen git 32 cek yazmissin
sdjjsdgksdg
haklısın hocam
yani bu tarz kişilerin seviyesine düşmemem lazım ama çekiyorlar aşşağıya geçici süreliğine

ConquerorXIV

80+ Gold
heheh ayn 4 ayda benim yazdığım mesaj sayısı yazan var hayatsız onlar oluyor. az ama öz konuşan ben oluyorum. öyle 10 saat falan ayıracak zamanım tabi ki yok işim gücüm var boş gezen biri değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cevap bile verme şuna yazık prim kasıyor herhalde
Mesaj otomatik birleştirildi:

gülüp geçiyorum bunun gibi çocuklara 32 falan yazmış bide aıydfayfahfgsya kendi uyguladığı zavallıca tavsiyelerine ihtiyacım yok.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom