Neler Yeni

Yardım en ucuz rtx 4060 alınır mı?

Mert75

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert Polat
bunda işlemci iyi ama ram düşük laptoplara uygun ram bulmak zor oluyor belli bir süreden sonra almış iken 32 almak daha avantajlı
hocam acaba kac saat pıl omurlerı var acaba ıkısının ortalama ?

asko56

80+ Bronze

asko56

80+ Bronze
hocam pıl omurlerı 3 4 saat olursa ıyı olur kutuphanede yer olmuyor genelde o yuzden soruyorum casperın mı pılı daha ıyı yoksa vıctusun mu
Şarjlı Kullanım Süresi 6 Saat ve Üstü

hocam link de aşşagıda ürün bilgileri yazıyor ordan bakın

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hocam pıl omurlerı 3 4 saat olursa ıyı olur kutuphanede yer olmuyor genelde o yuzden soruyorum casperın mı pılı daha ıyı yoksa vıctusun mu
İkisi de 3-4 saat falan gider. Tabi günlük kullanım yaptığını varsayıyorum pilde ağır iş yaparsan 1 saat anca.

asko56

80+ Bronze
hocam yorumlarda 1 saat bıle dayanmıyor dıyorlar

hocam kütüpanede oyun mu oynayacaksın internette geziceksin sonuçta gidip pil de oyun açarsan tabikide hemen biter çünkü en yüksek performans da ürünü çalıstırmış olucaksın ama kütüpanede oyun oynamayacagına göre işini fazlası ile görür zaten evde prize takılı oynarsın

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
hocam kütüpanede oyun mu oynayacaksın internette geziceksin sonuçta gidip pil de oyun açarsan tabikide hemen biter çünkü en yüksek performans da ürünü çalıstırmış olucaksın ama kütüpanede oyun oynamayacagına göre işini fazlası ile görür zaten evde prize takılı oynarsın
yok gerçekten şöyle 1 1.5 sene sonra 1 saatten fazla gitmemeye başlıyormuş bataryalara öyle çok güvenmeyin pil ömrü için en iyi seçim macbook olucaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok gerçekten şöyle 1 1.5 sene sonra 1 saatten fazla gitmemeye başlıyormuş bataryalara öyle çok güvenmeyin pil ömrü için en iyi seçim macbook olucaktır
macbookun iyi olma sebebi de içinde 10wlık işlemci vae zaten

Top Bottom