Neler Yeni

Endgame Gear XM2we İade İle İlgili

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
Geçen günlerde konusunu açmıştım connectgame’den bu ürünü sipariş ettim
Mouse’un kutusunu olduğu gibi yurtiçi kargo poşetine koyup göndermişler kutu yıpranmış ama tek problem bu da değil kutunun ağzında ki connectgame bantı yırtık yani kutu daha önce açılmış ama sağında ve solunda bulunan şeffaf bantlar duruyor bende iade ürünü olma ihtimaline karşın iadesi için mail attım kendilerine fakat hiç bir şekilde bir dönüş yok
Numarasını arıyorum sabahtan beri açılmıyor bile yani 3 kere dıt yapıyor kapatıyor ya da onu bile yapmıyor
Saçma sapan işler yani 2800TL mouse alıyorsunuz aldığınız hizmete bakın
Şimdi sizlere soru paketi hiç açmadım açmayacağım da bunlardan alışveriş yapmak istemiyorum yurtiçi kargonun poşeti duruyor fatura da üzerinde bunu olduğu gibi bu şekilde göndersem yurtiçi kargoya nereden geldiyse geri gönderelim bunu diye iade alacaklar mıdır otomatikmen yoksa kendilerine ulaşmam mı lazım illa

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Merhaba,
Öncelikle gidip Kargoya teslim etmek istediğiniz de firma bu şirketle anlaşmalı ise İade kodu isteyecektir.
Veya varsayalım gerek duymadı ve geri gönderdi. Ürünü karşıdan karşılayacak kişiler ürünü almazlarsa sana da iadesini yapmazlar ve size tekrardan geri gönderme ihtimalleri yüksek olur.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
Öncelikle gidip Kargoya teslim etmek istediğiniz de firma bu şirketle anlaşmalı ise İade kodu isteyecektir.
Veya varsayalım gerek duymadı ve geri gönderdi. Ürünü karşıdan karşılayacak kişiler ürünü almazlarsa sana da iadesini yapmazlar ve size tekrardan geri gönderme ihtimalleri yüksek olur.
Evet arıyorum açmıyorlar
Mail attım geri dönen yok eve gidince tüketici hakem heyeti üzerinden şikayette bulunacağın

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Evet arıyorum açmıyorlar
Mail attım geri dönen yok eve gidince tüketici hakem heyeti üzerinden şikayette bulunacağın
En Mantıklısını yapmışsınız. Umarım olumlu dönüş alırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,058
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom