Neler Yeni

Epic games cyberpunk 2077 alınır mı ?

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
Merhaba arkadaşlar sabah bi bakıyım dedim cyberpunk indirimde 64 liraya geliyor kupon ile beraber sizce alınır mı yoksa Steam kış indirimi zamanında daha fazla düşer mi birde bannerlord var oda sanırım 60 liraya geliyor bu ikisi alınır mı yoksa kış indirimi daha mı mantıklı olur ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kış indiriminde bu oyunlar bu kadar düşmez. Cyberpunk en ucuz olduğu zaman Epic galiba. Bannerlord'un bir kere bile indirime girdiğine şahit olmadım kendi gözlerimle steam'de.

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kış indiriminde bu oyunlar bu kadar düşmez. Cyberpunk en ucuz olduğu zaman Epic galiba. Bannerlord'un bir kere bile indirime girdiğine şahit olmadım kendi gözlerimle steam'de.
Hmm o zaman almak lazım birkaç konuda epic sıkıntılı diyen birileri var ara sıra başlatıcı hatası veriyormuş heralde ondan sormuştum açıkçası

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sorun Epicten almaksa alınır Epic iyidir, Fakat Cyberpunk'a para vermeni hiç önermem

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hmm o zaman almak lazım birkaç konuda epic sıkıntılı diyen birileri var ara sıra başlatıcı hatası veriyormuş heralde ondan sormuştum açıkçası
Benim de öyle endişem var. Konu açtım ben de RDR2 hakkında. Sorunsuz oynuyorum diyenler var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam 120 liraya pahalı ama 60 lira için iyi değil mi?

ChainLee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Furkan Ayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam kış indirimde fiyatlar Epic'te ki ile aynı olur ancak Epic'in kupon avantajı var. Steam kupon vermiyor. O yüzden Epic'ten daha ucuza gelir.
Hmm teşekkür ederim bilgi için alıyım o zaman

Sorun Epicten almaksa alınır Epic iyidir, Fakat Cyberpunk'a para vermeni hiç önermem
Rdr 2 de istiyorum fakat cyberpunk daha bi hoşuma gidiyor pek takip etmiyorum ama buglar giderilmedimi hala eğer buglar varda rdr 2 ye yöneleyim

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Epicten daha uyguna gelmez. Şimdi al

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Benim de öyle endişem var. Konu açtım ben de RDR2 hakkında. Sorunsuz oynuyorum diyenler var.

Tamam 120 liraya pahalı ama 60 lira için iyi değil mi?
Cyberpunku dün aldim 64 tl ye epicten. İndirdim ve oynuyorum sorunsuz.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Oyun nasıl güzel mi?
Güzel hocam. Atmosfer filan baya iyi. Oynanış da fena sayılmaz. Sisteminiz iyiyse 64 tl ye alın geçin hocam. Tosla kartınız varsa %15 i de iade bu arada.

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Kesinlikle alınır daha ucuza alabileceğin yer yok hatta 100 TL altına alabileceğin yer yok. Epic Games konusunda da dert etme ben şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım oyun aynı oyun zaten. Cyberpunk şuana kadar gelen güncellemeler ile birçok sorunu çözmüş durumda hatta 2022'nin ilk aylarında büyük bir güncelleme daha alacak içinde ücretsiz DLC de olacak. Yani bence al direkt. Üstüne üstlük Türkçe dil desteği de var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,045
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom