Neler Yeni

Rehber Epic Games Rise of the Tomb Raider Türkçe Yapma!

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Epic Games bir süre önce 3 tane tomb raider oyununu ücretsiz vermişti, bir çok kişi rise of the tomb raider oyununa türkçe yama yapamamıştı sürüm uymadığı için. Ancak şimdi yama yapmayı buldum yapamayanlar bu yamayı kullanıp oyunu türkçe yapabilirler.

Öncelikle burdan yamayı indiriyoruz (2gb) https://disk.yandex.com.tr/d/7m7HPgLxMsSgGQ

İndirdikten sonra dosyaya sağ tıklayıp yeniden adlandır diyoruz ve dosyanın sonuna ".7z" yazıyoruz. Yani dosyanın ismi Rottr_1027_tr.7z olacak.

Bunu yaptıktan sonra RAR'dan açabiliriz dosyayı. Dosyayı açıp içindeki 2 dosyayı Rise of the Tomb Raider'ın kurulu olduğu yere atıyoruz ve hedefteki dosyaları değiştir diyoruz.

Oyunu açıyoruz, ana menü türkçe olmuyor, Ayarlardan Subtitles(Altyazılar)'ı açıyoruz ve new game deyip oyuna giriyoruz, altyazılar türkçe oluyor.

Denedim ve oldu yapamayan arkadaşlar bu şekilde yapabilir iyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,142
İsim
Diyarhan
Epic games bir süre önce 3 tane tomb raider oyununu ücretsiz vermişti, bir çok kişi rise of the tomb raider oyununa türkçe yama yapamamıştı sürüm uymadığı için. Ancak şimdi yama yapmayı buldum yapamayanlar bu yamayı kullanıp oyunu türkçe yapabilirler.

Öncelikle burdan yamayı indiriyoruz (2gb) https://disk.yandex.com.tr/d/7m7HPgLxMsSgGQ

İndirdikten sonra dosyaya sağ tıklayıp yeniden adlandır diyoruz ve dosyanın sonuna ".7z" yazıyoruz. Yani dosyanın ismi Rottr_1027_tr.7z olacak.

Bunu yaptıktan sonra RAR'dan açabiliriz dosyayı. Dosyayı açıp içindeki 2 dosyayı Rise of the Tomb Raider'ın kurulu olduğu yere atıyoruz ve hedefteki dosyaları değiştir diyoruz.

Oyunu açıyoruz, ana menü türkçe olmuyor, Ayarlardan Subtitles(Altyazılar)'ı açıyoruz ve new game deyip oyuna giriyoruz, altyazılar türkçe oluyor.

Denedim ve oldu yapamayan arkadaşlar bu şekilde yapabilir iyi forumlar.
Teşekkürler. Epic de tüm menü içerik Türkçe olmuyor steam den yükleyince komple Türkçe oluyor. İngilizce nin tek sorun olduğu yer yetenek menüsü

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
2gb Türkçe yama :monkahmm:

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler. Epic de tüm menü içerik Türkçe olmuyor steam den yükleyince komple Türkçe oluyor. İngilizce nin tek sorun olduğu yer yetenek menüsü
Evet malesef Epic Games'e bir an önce sürüm değiştirme gelmeli, insanlar sürekli yeni sürüme uygun yama yapamıyor. Bu şekilde menü türkçe olmuyor fakat menü o kadar önemli değil zaten oyun türkçe

Emie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Çakmak
Epic DLC'leri verdi mi bilmiyorum ancak Baba Yaga DLC'si varsa Türkçe yama ile başlamayın. Hata veriyordu Steam sürümünde.
Ekleme: Şu an aklıma geldi Baba Yaga'nın hata verme sebebi Türkçe yama değil, oyunu düşürdüğümüz sürümdü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,142
İsim
Diyarhan
Evet malesef Epic Games'e bir an önce sürüm değiştirme gelmeli, insanlar sürekli yeni sürüme uygun yama yapamıyor. Bu şekilde menü türkçe olmuyor fakat menü o kadar önemli değil zaten oyun türkçe
Menü veya objeler veya bulduğumuz tarihi eşyalar problem değil sürekli yetenek menüsünü kullanıyoruz ve orda Türkçeye ihtiyaç duyuyorum.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Bir yama için 2GB çok değil mi?