Neler Yeni

Epic Games Üzerinden EA FC 24 aldım fakat EA uygulamasında bu ekran ile çıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Jack Ripper
Ekran görüntüsü 2024-05-26 215904.png

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen
Hocam epic games üzerinden acman gerek sanırım ben hep oyel açıyorum bendede ea uygulamasında kutuphanede gözükmüyor ama 1 yaziyor yaninda

Arkadaşlar deneme yanılma yöntemi ile bir çözüm buldum bende oldu siz de deneyebilirsiniz.
Normalde farklı forumlarda arkadaşlar oyunu EA GAMES içerisinden repair yaparak her girişte düzeldiğini açıklamış tabii ki buda bir geçici çözüm fakat uzun sürüyor benim yaptığım yöntem daha da kısa hale getiriyor.

Şimdi çözümü anlatıyorum;

Oyunun kurulu olduğu dosyaya giriş yapmalısınız bende ki örnek ( E:\EA SPORTS FC 24)
Buraya giriş yaptıktan sonra __Installer adında bir dosya göreceksiniz içerisine girelim ve bu dosya içerisinde de EAAntiCheat adlı klasörün içerisine girelim.
Burada EAAntiCheat.Installer.exe adlı dosyayı yönetici olarak çalıştıralım.
Program açıldıktan sonra yukardaki bar kısmından (Installed) FC 24'ü seçelim ve repair diyelim.
Karşınıza Please select the folder where the game is installed. Şeklinde bir uyarı verecek TAMAM diyip oyunun kurulu olduğu klasörü seçelim ve işlem bittikten sonra programı kapalım.

Bende bu şekilde sorun çözüldü arkadaşlar sizde deneyebilirsiniz.
@Yusufkuzuu kullanıcı isimli arkadaşın bulmuş olduğu çözümdür. Ben bu şekilde girebiliyorum. Deneyin siz de girersiniz

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen
Arkadaşlar deneme yanılma yöntemi ile bir çözüm buldum bende oldu siz de deneyebilirsiniz.
Normalde farklı forumlarda arkadaşlar oyunu EA GAMES içerisinden repair yaparak her girişte düzeldiğini açıklamış tabii ki buda bir geçici çözüm fakat uzun sürüyor benim yaptığım yöntem daha da kısa hale getiriyor.

Oyunun kurulu olduğu dosyaya giriş yapmalısınız bende ki örnek ( E:\EA SPORTS FC 24)
Buraya giriş yaptıktan sonra __Installer adında bir dosya göreceksiniz içerisine girelim ve bu dosya içerisinde de EAAntiCheat adlı klasörün içerisine girelim.
Program açıldıktan sonra yukardaki bar kısmından (Installed) FC 24'ü seçelim ve repair diyelim.
Karşınıza Please select the folder where the game is installed. Şeklinde bir uyarı verecek TAMAM diyip oyunun kurulu olduğu klasörü seçelim ve işlem bittikten sonra programı kapalım.

@Yusufkuzuu kullanıcı isimli arkadaşın bulmuş olduğu çözümdür. Ben bu şekilde girebiliyorum. Deneyin siz de girersiniz
Teşekkürler hocam sabah deniyeyim yapamazsam tekear rahatsız ederim sizi

Teşekkürler hocam sabah deniyeyim yapamazsam tekear rahatsız ederim sizi
Adımları teker teker uygulayın bu çözüm işe yarıyor. Epic gamesin hala düzeltmek adına bir çalışması yok. İnşallah bir taraflarını kaldırırlarda kalıcı olarak çözülür

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Jack Ripper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
burada giricen çünkü fifaya
fifa açılmıyor açılsa giricem başka bir oyuna vs. tıkladığımda da bu ekranda takılı kalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler oyunu indiremiyorum ki ea uygulamasında bir oyuna vs.'ye tıkladığımda bu ekranda takılı kalıyor bu ea'den mi kaynaklı yoksa başka bir sorun mu var

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Alperen

Hocam ben ya yanlış dosyadayım yada bende oyle bir şey yok fc24 u buldum.girdim

Adımları teker teker uygulayın bu çözüm işe yarıyor. Epic gamesin hala düzeltmek adına bir çalışması yok. İnşallah bir taraflarını kaldırırlarda kalıcı olarak çözülür
Oyunun kurulu olduğu klasör derken hangisi yani

Son düzenleme:
Hocam ben ya yanlış dosyadayım yada bende oyle bir şey yok fc24 u buldum.girdim

Oyunun kurulu olduğu klasör derken hangisi yani
C klasöründe windows 64 bit epic games bölümünde olur

Top Bottom